HPE StoreEasy Storage

0
96

HPE StoreEasy

HPE StoreEasy Storage  – برای تجهیزات ذخیره سازی متصل به شبکه که به طور مقرون به صرفه برای ذخیره و محافظت از داده ها می باشد، ساخته شده اند.

HPE StoreEasy Storage

NAS مناسب می تواند به شما کمک کند روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

اگر به یک فضای متمرکز با مدیریت آسان برای ذخیره ایمن اسناد، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری نیاز دارید، به HPE    StoreEasy Storage – محصولات  NAS زیر 15 هزار دلار آمریکا، برای شما مناسب نمی باشد.

افزایش داده هایی که به سازمان شما وارد می شود می تواند چالش برانگیز باشد. دستگاه های ذخیره سازی HPE می تواند به شما کمک کند تا داده های بیشتری را به راحتی مدیریت کنید.

StoreEasy 1460 و 1560 کوچک و مقرون به صرفه – مدل های رک و برج NAS جمع و جور و مقرون به صرفه برای سایت های کوچک و دفاتر راه دور ایده آل هستند.

در واقع می توانید، با استفاده از فضای ذخیره‌سازی خارجی انعطاف‌پذیر، قابلیت اشتراک‌گذاری و قابلیت ارتقا که در مقیاس سازمان شما است، هزینه‌های ذخیره‌سازی را کاهش دهید.

StoreEasy 1660  و StoreEasy 1660 Expanded دستگاه‌های NAS رک 2U با ظرفیت بهینه‌سازی شده هستند که بر روی پرفروش‌ترین سرورهای ProLiant و Apollo ساخته شده‌اند.

مدیریت ساده

کنسول مدیریت مبتنی بر وب HPE StoreEasy منابع و تنظیمات ارائه دهنده فایل اصلی را متمرکز می کند.

 

آیا مشتریان شما برای رویارویی با چالش داده های بدون ساختار آماده هستند؟

نیاز به ذخیره سازی اطلاعات، مدیریت و دسترسی به حجم زیادی از داده‌های بدون ساختار – مانند اسناد، تصاویر، فایل‌های صوتی و ویدئوها در افزایش داده‌های در حال انفجار امروزی، حیاتی است. چه شرکت های شما کوچک‌تر و چه بزرگ‌تر باشند، تیم‌های فناوری اطلاعات آن‌ها برای پاسخگویی به این خواسته‌ها در میان کاربران و دستگاه‌های مختلف متصل کار خواهند کرد.

 

برای مدیریت چنین مجموعه های پیچیده ای از داده ها، متخصصان فناوری اطلاعات به ذخیره سازی فایل نیاز دارند که می تواند کارایی و دسترسی کاربر را افزایش دهد، سازماندهی داده ها را بهینه کند و از فایل های حساس در برابر تهدیدات امنیتی و فساد محافظت کند.

 

با HPE StoreEasy، مشتریان شما می توانند داده های بدون ساختار خود را با راه حلی مقیاس پذیر، ایمن و بهینه ظرفیت مدیریت و پیگیری کنند.

 

ذخیره سازی فایل کارآمد، ایمن و در دسترس

راه‌حل‌های ذخیره‌سازی HPE StoreEasy برای رسیدگی به تقاضای داده‌های بزرگ، افزایش کارایی سرور و امنیت دسترسی از راه دور به فایل‌های حیاتی ساخته شده‌اند. با ادغام کپی کردن داده ها، آنها می توانند داده های بیشتری را در فضای فیزیکی کمتر ذخیره کنند.

 

راه‌حل‌های StoreEasy به راحتی در محیط‌های جدید ادغام می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که مشتریان شما از یک تجربه مدیریت ساده لذت می‌برند. با نصب داخلی و داشبورد HPE StoreEasy، متخصصان فناوری اطلاعات می توانند فرآیندهای پیکربندی را ساده کرده و میزان استفاده از ظرفیت، عملکرد و سلامت را – همه از یک رابط کاربری واحد، نظارت کنند.

 

ویژگی های امنیتی داخلی تضمین می کند که داده ها محافظت می شوند و در هر مکان یا زمانی در دسترس کاربران قرار می گیرند. رمزگذاری سخت‌افزار، کنترل‌های دسترسی پیچیده، با پشتیبان‌گیری ابری اختیاری، همگی با هم ترکیب می‌شوند تا راه‌حلی با دسترسی آسان را به مشتریان شما ارائه دهند که داده‌های آنها را ایمن و در دسترس نگه می‌دارد.