HPE Nimble Storage چه ویژگی هایی دارد؟

0
323
HPE Nimble Storage
ذخیره ساز HPE Nimble Storage

HPE Nimble Storage All Flash Arrays

HPE Nimble Storage  یک معماری با کارایی فلش، با تجزیه و تحلیل به کاربران ارائه می دهد.

استوریج‌های جدید Nimble مانند نسل‌های قبلی، دارای قابلیت دسترسی به میزان 99.9999% است که همراه با InfoSight predictive analytics  ارائه می‌شود.

اچ پی، SCM را در معماری HPE 3PAR StoreServ قرار داده و مشتریان استوریج‌های hp، می‌توانند هم از HPE 3PAR StoreServ و هم از HPE Nimble برای دسترسی به معماری‌هایی که برای تکنولوژی‌های آینده لازم است، استفاده کنند.

مشتریان با استفاده از نسل جدید استوریج Nimble می‌توانند به ازای هر ترابایت داده‌های بیشتری را ذخیره کنند.

استوریج‌های HP نسبت به دیگر تولیدکنندگان All Flash، داده‌های بیشتری را به ازای هر ترابایت ذخیره می‌کنند که HP آن را تحت عنوان HPE Store More Guarantee ارائه می‌دهد.

HP اولین تولیدکننده‌ای است که ظرفیت استوریج مورد نیاز مشتریان را تضمین می‌کنتد.

با توجه به اینکه بهره‌مندی مشتریان از حداکثر ظرفیت استوریج، نیازی ضروری است، اچ پی با تولید نسل جدید پلت‌فرم HPE Nimble Storage، توانسته توجه مخاطبان را جلب کند، زیرا هزینه کل مالکیت (TCO) کاهش یافته و قیمت مناسبی برای خرید دارد.

در واقع این پلت‌فرم استوریج جدید با توجه به این که HP ‌‌بهترین کارایی را در آن‌ها تضمین می‌کند، صرفه اقتصادی قابل توجهی را برای مشتریان فراهم می‌کند.

استوریج‌ HPE Nimble Storage بهترین کارایی را نسبت به هر استوریج ‌All Flash دیگری فراهم می‌‌کنند.

این پلت‌فرم جدید ذخیره‌سازی، طوری طراحی شده‌ که از SCM و NVMe ‌بتوان استفاده کرد و از سرمایه‌ مشتریان در دراز مدت محافظت شود.

SCM در مقایسه با تکنولوژی NAND Flash، 10 برابر زمان تاخیر کمتری دارد. این استوریج‌ها صرفه اقتصادی را با بهبود 3 برابری در Price-Performance برای مشتریان فراهم می‌کنند.

مشتریان می‌توانند بدون نگرانی، این استوریج‌های All Flash Array را با بیشترین کارایی و ظرفیت از hpe خریداری کنند.

همانطور که گفتیم، از دیگر مزایای استوریج‌ HPE Nimble Storage پشتیبانی از NVMe و SCM است و از طرفی هم نیازهای آنالیز web ، BI، Real-Time Trading و دیگر اپلیکیشن‌هایی که به نتایج لحظه‌ای (Instant Result) نیاز دارند، برطرف خواهد کرد.

مشتریان با استفاده از نسل جدید استوریج Nimble می‌توانند به ازای هر ترابایت داده‌های بیشتری را ذخیره کنند.