HPE MSL Tape Library Family with LTO

0
193

HPE MSL Tape Library Family with LTO

Tape Library حافظه میانی HPE (MSL) با LTO-6 نیازهای سخت ذخیره‌سازی داده‌ها را برای پشتیبان‌گیری، بایگانی و بازیابی بلایای بدون مراقبت برای طیف گسترده‌ای از مشاغل برآورده می‌کنند. با مدیریت از راه دور مبتنی بر وب HP منحصربه‌فرد،  Tape Libraryهای MSL به راحتی از سراسر اتاق یا سراسر جهان با تعداد کارکنان IT کمتر مدیریت می‌شوند. شما به راحتی می توانید رسانه خود را در داخل و خارج از Library با بارکدخوان استاندارد، یک اسلات پستی قابل تنظیم و مجلات 12 شیار قابل جابجایی مدیریت کنید. با یک گزینه رمزگذاری مبتنی بر کتابخانه MSL از داده های خود در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت کنید تا در صورت گم شدن یا دزدیده شدن، به داده های کسب و کار شما دسترسی نداشته باشید. سرمایه گذاری MSL شما با گسترش کتابخانه محافظت می شود که به شما امکان می دهد ظرفیت و عملکرد را به سرعت افزایش دهید تا نیازهای داده خود را برآورده کنید.

این دستگاه به عنوان ذخیره ساز و پشتیبان گیر برای کسب و کارهای کوچک یا متوسط ​​شما یک دستگاه قابل اعتماد و کارآمد خواهد بود.

این دستگاه راه حل های بایگانی  و بازیابی اطلاعات را به صورت جامع را برای اطلاعات و داده های شما را ارایه می دهد.

همچنین، فناوری حفاظتی با ظرفیت بالا،عملکرد برتر و قابلیت اطمینان را برای اطلاعات شما فراهم می نماید.

Tape Library حافظه میانی HPE (MSL-2024) با LTO-6 درایوهای انعطاف پذیر هستند و راه حل های پیچیده را برای پشتیبان گیری متمرکز و بایگانی داده ها ارائه می کند.

این کتابخانه های نوار msl نیز دارای ویژگی فایل سیستم نوار خطی یا LTFS  و اطلاعات را تا 50 ترابایت ذخیره سازی فشرده در UserInterface 1U تا 8 نوار ارایه می دهد.

با انتخاب یک یا دو  HPE LTO 6 می توان ظرفیت ذخیره سازی درایوهای نوار را افزایش و توان عملیاتی را بالاتر برد.

سری HP Storage MSL 2024  با امکان استفاده از 24 کارتریج در Library در صورت استفاده از کارتریج های LTO6 امکان آرشیو 150 TB اطلاعات را دارا می باشد .

HPE MSL 4048 که دارای حداکثر 300 ترابایت ظرفیت ذخیره سازی در حالت فشرده  در UserInterface 4U است.

همچنین، مناسب برای کسب و کارهای متوسط می باشد.

مدیریت HPE MSL 40-48 آسان است  و یک روش منعطف برای مدیریت رشد داده ها می باشد.

اگر روند جهانی رشد داده‌ها در بیزینس شما تاثیرگذار است، MSL4048 انتخاب مناسبی خواهد بود.

امکانی که در دستگاه MSL4048 فراهم گردیده است، دسترسی به آن از راه دور و از سرتاسر جهان می باشد.

برای نگهداری اطلاعات حساس و جلوگیری از سرقت داده‌ها، رمزنگاری صورت گرفته توسط این دستگاه بهترین گزینه است.

جزئیات فنی

ذخیره ساز تیپ HPE MSL4048 تا 1440TB دیتا را در صورت استفاده از دیتا کارتریج LTO-8 و در حالت فشرده ذخیره مینماید.

در شرایطی که از 4 درایو LTO-8 استفاده شده باشد تا 4.32 ترابایت در ساعت نرخ جابجایی اطلاعات خواهیم داشت.

اینترفیس دستگاه، 8 Gb/s Fibre Channel و یا 6 Gb/s SAS تیپ درایوها را پشتیبانی می نماید.

هر ماژول ذخیره ساز MSL4048 معادل 4 یونیت فضا نیاز دارد و دارای 48 اسلات میباشد.

رمزنگاری بر اساس پروتکل AES 256-bit صورت خواهد پذیرفت البته تنها در درایوهای LTO-8, LTO-7  و LTO-6 این امکان می باشد.

دستگاه از دیتا کارتریج هایLTO-5 ، LTO-6، LTO-7 ، LTO-8 پشتیبانی می نماید.

MSL 80-48 با 48 اسلات شروع می شود و تا  300ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات آن تا ترابایت و به راحتی قابل ارتقا است.

و با دو برابر شدن ظرفیت به 600 ترابایت اسلات ها به 96 رسیده و امکان رشد داده ها را فراهم می کند.

ذخیره سازهای HPE LTO-7 Ultrium میتوانند داده ها را با سرعت 2.5 TB در ساعت ذخیره سازی و رمزنگاری نمایند و آنها را به صورت فشرده تا 15 TB بر روی یک نوار کارتریج نگهداری نمایند.

برای اولین بار است که بازگردانی اطلاعات بدون از دست رفتن دیتا و یا بکاپ ها بدون در نظر گرفتن هرگونه شرایط محیطی به خوبی انجام می پذیرد.

افزایش 64% تعداد ترک ها و تراکم 25% ذخیره سازی بیت ها، باعث این رشد ناگهانی LTO7 نسبت به LTO6 شده است.

HPE StorageWorks MSL8096 Tape Library دامنه­ ی وسیعی از نیازهای مرتبط با ذخیره­ سازی داده ­ها، از جمله بکاپ مقرون به صرفه، آرشیو اطلاعات و بازگشت از محیط های کریتیکال را برای ادارات مبتنی از راه دور (REMOTE) برطرف می­کند.

MSL8096 تا 153.6 ترابایت از اطلاعات فشرده شده (نسبت 2 به 1) را در یک مدل 8U با Ultrium Tape Drive های LTO4 یا LTO3 (بسته به انتخاب شما) را ارائه می­دهد. همچنین این library دارای محدوده ­ی وسیعی از اینترفیس ها شامل Fibre Channel، SCSI، و SAS است.

در این دستگاه دو منبع تغذیه مورد استفاده قرار گرفته است که دومین پاور می­تواند برای افزایش زمان کار سیستم استفاده شود (به عنوان REDUNDANCY).

MSL8096 به شما این امکان را می­دهد که مدیای خود را با یک بارکدخوان و 8 مگزین دارای 12 اسلات، به سادگی، در درون یا بیرون از library مدیریت کنید. یک بخش از کنترل پنل روی دستگاه، تا 15 اسلات مگزین قابل تنظیم، اجازه­ ی تعامل ساده­ ی اپراتور با library را می­دهد. با مدیریت از راه دور مبتنی بر وب HPE، MSL8096 به سادگی اجرا و پیکربندی می­شود، و از درون خانه یا در سراسر جهان مدیریت می­شود.

کتابخانه‌های HPE StoreEver MSL Tape شما را قادر می سازد نیازهای روزافزون ذخیره‌سازی کسب و کار خود را برطرف کنید. همچنین با هزینه اندک به پشتیبانی از داده های خود و یا بازیابی آنها و قابلیت آرشیو بلند مدت بپردازید. این کتابخانه‌ها، فناوری و ظرفیت‌های ذخیره‌سازی بالایی را برای شما فراهم می‌کند. مدیریت تحت وب، این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید کتابخانه‌های MSL را به آسانی از اتاق خود یا از آن‌سوی دنیا مدیریت کنید(remote access). با استفاده از گزینه‌های متعدد برای رمزگذاری داده شما به راحتی قادر خواهید بود که داده‌های بسیار حساس را در مقابل دسترسی‌های غیرمجاز محافظت کنید. با استفاده از MSL library portfolio می‌توان رشد داده و امنیت کتابخانه MSL را به آسانی مدیریت کرد.

قابلیت‌ها:

مدیریت و استفاده آسان

با MSL Tape Libraries شما این امکان را خواهید داشت که از کتابخانه استفاده کرده و یا آن را مدیریت کنید. می‌توانید این کار را با استفاده از مدیریت تحت وب از راه دور HPE چه از داخل یک اتاق یا چه در هر نقطه‌ای در دنیا انجام دهید. همچنین با استفاده از Command View Tape Library (CV-TL)  می‌توانید چندین کتابخانه را از یک پنل مدیریت کنید.

با HPE StoreEver MSL Tape Libraries می‌توانید رسانه خود را در داخل و خارج کتابخانه با استفاده از یک بارکد خوان استاندارد و چندین خشاب قابل حمل با ۱۲ اسلات، مدیریت کرد.

با استفاده از TapeAssure می‌توانید عملکرد، بهره‌برداری و کل سلامت کتابخانه، درایوها و رسانه را رصد کنید. قابلیت TapeAssure Advanced یک داشبورد گرافیکی و با کاربرد آسان برای شما فراهم کرده و همچنین امکان تحلیل پیشرفته را برای شما میسر می‌سازد.

انعطاف‌پذیری و امنیت

کتابخانه‌های HPE StoreEver MSL Tape انعطاف‌پذیری بالا در زمانی که کتابخانه به یک  SAS و یا SAN فیبرنوری وصل می‌شود، فراهم می‌کنند این کتابخانه‌ها ظرفیت ذخیره‌سازی بالایی را از 9.6  TB تا 3.5 PB برای شما فراهم می‌کند. با امکانات رمزگذاری MSL از داده‌های حساس شرکت‌های کوچک تا مراکز داده شما محافظت می‌کند. قابلیت رمزگذاری برای درایوهای تیپ  LTO-4، LTO-5و LTO-6 موجود است و این امکان بالاترین سطح امنیت را برای حفاظت از اطلاعات محرمانه شما فراهم خواهد کرد.

استفاده از کیت‌های ارتقای درایو امکان افزایش ظرفیت و کارایی را برای شما فراهم می‌کند. برای مقیاس‌پذیری بالاتر، درایوهای MSL را به MSL6480 گسترش دهید. با اینکار در هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد.

قابلیت اطمینان اثبات شده

کتابخانه‌های MSL Tape با سرورهای صنعتی، سیستم عامل‌ها و نرم‌افزارهای پشتیبانی نظیر نرم‌افزارHPE  Data Protector کار می‌کنند.