خرید HPE MSA 1050

0
235

HPE MSA 1050 را بیشتر بشناسید!!

خرید HPE MSA 1050 SAN Storage استوریجی flash-ready، اقتصادی و مدرن است که نیازهای اصلی شما از یک استوریج را تامین می‌کند . خصوصا این که این استوریج، ارزان‌ ترین قیمت پایه را در مجموعه استوریج شرکت اچ پی داشته و با سرورهای Proliant HP کاملا سازگار است. پس در حجم‌های کاری کوچک‌تر IT انتخاب مناسبی است.

 SAN با خریداستوریج HPE MSA 1050 از قابلیت اتصال به رابط هاست iSCSI و FC و SAS برخوردار می شوید. این ویژگی قبلا در استوریج‌های کم‌قیمت وجود نداشت.

استوریج اچ پی HPE MSA 1050 SAN Storage ظرفیت بالاتر در هارد درایوهای SFF و LFF را با اضافه شدن دو مدل HPE MSA 2.4TB 12G SAS 10K SFF (2.5in) Enterprise 512e و HPE MSA 12TB 12G SAS 7.2K LFF (3.5in) Midline 512e نسبت به پیشینیان خود فراهم می آورد. این SAN استوریج اچ پی، ساختار دو کنترلری و چهار پورت هاست زیر را دارد:

  •   8 Gb Fibre Channel
  •   1GbE iSCSI
  •   10GbE iSCSI
  •  12 Gb SAS

 استفاده از ساختار flash-ready مدرن، ارتقای عملکرد و کاهش تأخیر را به همراه دارد. سرویس‌های پیشرفته داده و سرمایه‌گذاری کوچک در فناوری flash می‌تواند سازمان شما را یک گام به جلو هدایت کند. این استوریج نیز همانند نمونه‌های قبلی خود، از قابلیت اشتراک‌‌گذاری و استفاده آسان، علاوه بر قیمت ایده‌آل برخوردار است و با وجود Setup های راحت، راه‌اندازی و مدیریت آن برای ادمین‌های سرورهای Proliant HP آسان است. همچنین در طراحی این استوریج، سازگاری آن با سرورهای Proliant نسل 10 اچ پی مورد توجه قرار گرفته است.

خرید SAN استوریج اچ پی HPE MSA 1050 به فناوری فلش به همراه تکنولوژی‌های کاربردی و آسان Tiering و  Read Cache مجهز است. علاوه بر این، استفاده از این استوریج نیازی به تخصص فنی پیشرفته ندارد و این سیستم به طور دینامیک نسبت به تغییرات واکنش نشان می‌دهد، پس نیازی به عملکردی از سمت شما نیست. قابلیت ارتقا و توسعه برای تامین نیازهای آتی شما در این استوریج در نظر گرفته شده است و امکان Disk Expansion  و اضافه کردنHDD  اضافی به SAN استوریج اچ پی HPE MSA 1050 وجود دارد. همچنین امکان ارتقای MSA 1050 به SAN استوریج MSA 2050 وجود دارد که با آپگریدهای data-in-place در عرض 15 دقیقه قابل انجام است. علاوه بر این، نیازی به migration در این استوریج وجود ندارد و بنابراین نصب و مدیریت آن بسیار آسان‌تر است.

سری استوریج MSA شرکت HPE یکی از پرکاربردترین پلت‌فرم‌های استوریجی فیبر نوری در طول هشت سال گذشته بوده است و بیش از 500000 دستگاه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است  MSA.بهره‌مندی کاربران را از جدیدترین تکنولوژی‌های استوریج ضمن برخورداری از کارایی مناسب با قیمتی بسیار ایده‌آل امکان‌پذیر ساخته است.