HP Data Protector چیست؟

0
432

معرفی Data Protector Hp:

براساس یک معماری چند لایه یکپارچه و انعطاف پذیر، Data Protector امکان محافظت از داده های متمرکز را در محیط های فیزیکی، مجازی و cloud فراهم می کند. Data Protector در دو نسخه ارائه می شود: Data Protector Premium که از محیط های ترکیبی (مجازی و فیزیکی) پشتیبانی می کند و Data Protector Express برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی محیط های مجازی طراحی شده است. گزارش یکپارچه شامل گزارش هایی در مورد تنظیمات، استخرهای ذخیره سازی و رسانه ها، انطباق، جلسات در بازه زمانی، تنظیمات پشتیبان گیری و بسیاری از گزارش های پیشرفته دیگر است که به مدیران این امکان را می دهد تا بطور مؤثر از محیط پشتیبان خود نظارت کنند.

Data Protector همچنین قابلیت های اتوماسیون و ارکستراسیون را فراهم می کند که ایجاد گردش کار را می توان از طریق بسته های محتوا انجام داد تا انواع فرایندهای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی را به صورت خودکار انجام دهد.

HP Data Protector یک راه‌حل بکاپگیری است. این راه‌حل، حفاظت از داده را برای کسب و کارهایی که به سرعت در حال رشد هستند، به صورتی قابل‌اعتماد و با دسترس‌پذیری بالا فراهم می کند.

Standardized protection:

یک معماری یکپارچه و مقیاس پذیر محافظت از داده های متمرکز در محیط های فیزیکی و مجازی، سیستم عامل های مختلف و برنامه های کاربردی مهم از مراکز داده اصلی تا سایتهای از راه دور را امکان پذیر می کند.

ماتریس پشتیبانی جامع محافظ داده امکان محافظت از داده ها در طیف وسیعی از مکان ها، برنامه ها، قالب ها، سیستم عامل های ذخیره سازی، سیستم های عامل و فوق تخصص را برای طیف وسیعی از اهداف پشتیبان از جمله دیسک، نوار و ابر فراهم می کند.

برخی از مزایای مهم نرم افزار:

  1. این برنامه ادغام برنامه های تجاری پیشرو، پشتیبان گیری از سرور، بازیابی خودکار نقطه به نقطه، و بازیابی گرانول را به صاحبان برنامه ها اعطا می کند، آنها را قادر می سازد تا خدمات تهیه پشتیبان و بازیابی مورد نیاز خود را بر اساس زیرساخت های پشتیبان تعریف شده توسط IT انجام دهند.
  2. امکان افزودن برنامه های آنلاین برای برنامه های تجاری از جمله Microsoft Exchange ، Microsoft SharePoint ، Microsoft SQL ، Oracle ، SAP ، SAP HANA ، IBM Db2 ، Sybase ASE ، PostgreSQL و MySQL.
  3. پشتیبان گیری و بازیابی آگاهانه از برنامه را ارائه می دهند.
  4. بکاپ گیری خودکار و تراشه ورود به سیستم معامله، بازیابی برنامه را به یک نقطه خاص در زمان امکان پذیر می کند.
  5. ویژگی Granular Recovery Extension (GRE) برنامه رابط کاربری گرافیکی مدیریت را با گزینه سرپرست برای جستجو و بازیابی موارد فردی افزایش می دهد.