Commvault Backup را بیشتر بشناسید

0
511

Commvault  Backup

نرم افزار Commvault یک نرم افزاربکاپ در سطح سازمانی است که شامل قسمت هایی برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی اطلاعات، بایگانی، تکثیر و جستجوی داده ها است. commvault در سال 1988 به عنوان یک گروه توسعه در آزمایشگاه های bell تشکیل گردید. توسط این نرم افزار می توان به حفظ داده های سازمان به همراه پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، پردازش Cloud و مدیریت زیرساخت ها کمک کرد.

ویژگی های کلیدی پلت فرم نرم افزار Commvault 

  1. مدیریت از طریق یک کنسول واحد به وسیله رابط گرافیکی ساده، مشاهده و مدیریت متمرکز و دسترسی به تمام توابع و همه داده ها و اطلاعات
  2. روش های مختلف حفاظت از داده ها بوسیله پشتیبان گیری و آرشیو اطلاعات.
  3. مدیریت ذخیره سازی کارآمد با استفاده از حذف رکوردهای تکراری دیسک و نوار.
  4. مدیریت کامل زیرساخت های مجازی و پشتیبانی از چند hypervisor ، از جمله VMware و .Hyper-V
  5. قابلیت های امنیتی پیشرفته به جهت محدود نمودن دسترسی به اطلاعات حساس، ارائه قابلیتهای مدیریت گرانول، و ارائه یکبار ورود به سیستم دسترسی برای کاربران از طریق   Active Directory

اعمال سیاست های مبتنی بر مدیریت داده ها

نرم افزار Commvault شامل ارائه راه حل های مدیریت داده های سفارشی برای خدمات مدیریت پشتیبان گیری و محیط های داده های کلان می باشد.

 این نرم افزارتهیه پشتیبان یکپارچه و کارآمد و بازیابی داده ها و اطلاعات موجود در شرکت از اکثر سیستم عامل های اصلی، بانک های اطلاعاتی و برنامه های کاربردی است . سیستم تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی از عوامل استفاده می کند تا با سیستم های پرونده و برنامه های کاربردی رابط کاربری کند تا انتقال داده ها از سیستم های تولید به محیط حفاظت شده تسهیل شود. چندین نوع محافظت از داده ها در دسترس است.

Full Backup

تهیه نسخه پشتیبان توسط بکاپ گیری کامل انجام می شود . برای نسخه هایی  که از پشتیبان گیری های کامل پشتیبانی نمی کنند ، پشتیبان گیری کامل به پایه ای تبدیل می شود که انواع بک آپ های بعدی در آن اعمال می شود. به عنوان مثال ، اگر یک عامل از پشتیبان گیری افزایشی پشتیبانی کند ، قبل از شروع بکاپ افزایشی ، باید یک نسخه پشتیبان کامل انجام شود.

Incremental Backup

نسخه پشتیبان تهیه افزایشی فقط شامل داده هایی است که جدید هستند یا از آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده ، صرف نظر از نوع ، تغییر کرده اند. بطور متوسط ​​، از نسخه های پشتیبان افزایشی رسانه به مراتب کمتری مصرف می کنند و کمتر از هزینه پشتیبان تهیه می کنند.

Differential Backup

یک نسخه پشتیبان تهیه شده از دیفرانسیل فقط اطلاعاتی را ارائه می دهد که جدید است یا از آخرین نسخه پشتیبان کامل تغییر یافته است. مانند پشتیبان گیری های افزایشی ، بک آپ های دیفرانسیل ، به طور متوسط ​​، رسانه کمتری مصرف می کنند و هزینه کمتری را نسبت به نسخه پشتیبان تهیه می کنند.

Synthetic Full Backup

 Synthetic Full Backup، به جای خواندن و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها به طور مستقیم از رایانه مشتری ، داده های جدیدترین نسخه پشتیبان تهیه کامل یا پشتیبان کامل مصنوعی را با هر نسخه پشتیبان افزایشی بعدی در یک پرونده بایگانی ادغام می کند. از آنجا که از پشتیبان گیری های مصنوعی کامل از داده های رایانه مشتری نسخه پشتیبان تهیه نمی کنند ، این عمل هیچ گونه فشار به کامپیوتر مشتری وارد نمی کند.

Selective Online Full Backup

برای برخی از پایگاه داده های خاص ، یک نسخه پشتیبان کامل انتخابی آنلاین یک نسخه پشتیبان کامل است که هنگام انجام پایگاه داده به صورت آنلاین انجام می دهید. یک زیر شاخه کپی انتخابی شامل داده ها ، پرونده ها و پرونده کنترل است. نسخه پشتیبان تهیه شده در حین انجام عملیات کمکی از یک کپی انتخابی کپی می شود و می توانید آن را از نسخه بازگردانی کنید.

Block-Level Backup

پشتیبان گیری از سطح بلوک ، فناوری عکس فوری را با مکانیزم های ذخیره سازی بلوک کارآمد برای سرعت بخشیدن به نسخه های پشتیبان ادغام می کند.

  را بیشتر بشناسیدCommvault Backup  

با وجود چالش های امروزه، ارزش اطلاعات شما همچنان در حال افزایش است، و باعث می شود محافظت از داده های شما از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری پیدا کند. شما به راه حلی نیاز دارید که به شرکت شما امکان نوآوری و رشد را بدهد و تجارت را بدون وقفه و بدون تغییر، تغییر سریع و اعمال دولت مؤثر در مواجهه با تغییرات نظارتی انجام دهد. علاوه بر این، شما  یک راه حل جدید می خواهید که پیچیدگی های اداری تان را کاهش دهد در حالی که با همان هزینه یا هزینه کمتری نسبت به راه حل فعلی خود تحویل  تجارتتان دهید.

در نهایت، شما به یک سلوشن بک آپ و ریکاوری احتیاج دارید که به شما کمک  کند این مشکلات را برطرف کنید و توانایی پاسخگویی خود را در زمینه های زیر افزایش دهید:

آمادگی برای ریکاوری: در پاسخ به فاجعه در تجارتتان آماده هستید؟

مدیریت داده ها: شما چگونه به حریم خصوصی مجموعه اطلاعات و قوانین حاظتی تجارت خود پایبند هستید؟

تغییر مداوم: چقدر سریع می توانید به تغییر در تجارت و در حرفه خود پاسخ دهید؟

پیچیدگی مدیریت: چگونه محیط  ها را از راه دور ،فیزیکی ، cloud و مجازی را به درستی مدیریت می کنید؟

بهینه سازی هزینه ها: چگونه می توانید با بهره گیری از زیرساخت های فعلی و آینده خود را با موفقیت بهبود ببخشید؟

 Commvault Complete  : تهیه سلوشن بک آپ و ریکاوری شامل همه مواردی است که شما برای انجام عملیات های سلوشن بک آپ و ریکاوری و بایگانی کردن، فعال کردن گزارش عملیاتی و اجرای مدیریت فوری سخت افزاری، همه در یک راه حل کامل نیاز دارید.

علاوه بر این، با رشد شرکتتان  و افزایش نیازهایتان، می توانید بازیابی و توسعه و آزمایش فاجعه و مهاجرت بار کار را از طریق اتوماسیون و ارکستراسیون ساده کنید. می توانید بینش داده ها را برای مدیریت بهتر اطلاعات و نتایج کسب و کار استخراج کنید  و همچنین می توانید با استفاده از یک معماری مقیاس پذیر تعریف شده نرم افزاری، از هزینه و مقیاس cloud در محل استفاده کنید .