Alletra HPE

0
195

سرویس جدید شرکت HPE به نام Alletra HPE با ایجاد کردن تغییرات مهم در زیرساخت داده ها، از تمام ظرفیت سرور خود استفاده می کند. این سرویس با داشتن سرعت بالا و دسترسی و با داشتن یک شبکه مناسب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید درهرجایی از اطلاعات سازمانی خود استفاده کنید.

در اصل این سرویس کاربردهای زیادی در حوزه فضای ابری دارد و به دلیل فناوری خاصی که در آن به کار رفته است، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سرعت پردازش و انتقال داده های خود را در شبکه یا یک سرور بزرگ افزایش دهید. با تغییر برخی از بنیادی ترین بخش های یک فضای ابری، بهینه سازی سرعت این سرورها بسیار بیشتر از قبل شده است.

همچنین، این سرویس به کاربران این اجازه را می دهد تا بتوانند از برنامه های مختلف نیز برای پیشبرد اهداف خود به صورت ریموت استفاده کنند و کنترل کاملی بر روی داده های خود به صورت برون سازمانی داشته باشند.

نگهداری، ارتقاء و تنظیم فضای ذخیره سازی روی، لبه و فضای ابری در سیلوهای ایزوله و پیچیده را فراموش کنید. HPE Alletra یک تجربه مشترک را در سراسر ابرها – به عنوان یک سرویس و با مقیاس بی حد و حصر – از طریق مدیریت ابری کل محیط شما از یک کنسول مبتنی بر SaaS ارائه می دهد.

HPE Infosight و HPE CloudPhysics اطلاعات مبتنی بر داده را برای ارتقای پلت فرم HPE GreenLake از لبه به Cloud ارائه می دهند. از خرید هوشمند فناوری اطلاعات و برنامه ریزی حجم کار گرفته تا نظارت پیشرفته بر عملکرد برنامه، نوآوری های HPE تحول دیجیتال شما را با قدرت داده تسریع می بخشد.