هارد های EMC

0
502

هارد های  EMC:

HDD EMC 1.2TB 10K 2.5inch SAS:

از تکنولوژی های ذخیره سازی قابل اعتماد EMC برای فضای داخلی می توان به VNXe1600  SAN Storage اشاره کرد. vnx 1.2tb 10k sas 2.5inch v4-2s10-012 نمونه ای از هارد درایو های شرکتEMC  می باشند که مخصوص دستگاه های ذخیره ساز هستند. هارد دیسک 1.2TB  شرکت EMC با سرعت 10k محصولی بسیارمفید به دلیل کیفیت بالا و کارایی مطلوب برای ذخیره سازی اطلاعات میباشد. استوریج VNXe1600 برای برنامه های کاربردی در سطح بلوک طراحی شده است. همچنین شما می توانید قابلیت های پیشرفته Storage EMC VNXe را به محیط کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMBs) خود یا دفاتر راه دور (ROBO) و مکان های اداری اضافه نمایید.

شرکت EMC از لحاظ سخت افزاری به محصولات منتخب خود توجه دارد. همچنین نرم افزار پرقدرت حجم داده و سرعت انتقال داده را مدیریت می کند. این هارد یکی از هاردهای تولید شده برای استورج های سری EMC VNX می باشد که از نوع هاردهای مغناطیسی است. این هارد از نوع SAS بوده و قابل استفاده در کلیه دستگاه های Storage سری  VNXمی باشد و همچنین با اضافه کردن این هارد به دستگاه Storage خود می توانید به راحتی فضای ذخیره سازی Storage را افزایش دهید. هارد های 1.2TB  شرکت EMC مزایایی از قبیل بهینه سازی چندرسانه ای MCX ، گرفتن Snapshot های فوری،Replication  غیرهمزمان،thin Provisioning  و پشتیبانی آنلاین را شامل می باشد. استورج EMC VNXe1600  به دلیل یکپارچگی گسترده با نرم افزار های مجازی سازی مانند VMware vSphere و مایکروسافت Hyper-V بسیار آسان در محیط های مجازی گسترش می یابد.

HDD EMC 600G 15K 2.5inch SAS:

شرکت EMC برای تأمین سرعت بالا برای ذخیره سازی اطلاعات در سری های SFF تجهیزات ذخیره سازی،VNX  هارد دیسک های VNX 600gb 15K SAS 2.5inch  V3-VS15-600  را ساخته است. این دیسک ها با سرعت بسیار مناسب تعبیه شده و دارای عملکرد بالایی می باشند.

از مهمترین ویژگی های این هارد ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

ضمانت امنیت اطلاعات ذخیره شده یکی از بارزترین ویژگی های ذخیره ساز های VNX می باشد.

توانایی ذخیره سازی حجم بالایی از اطلاعات در دیتا سنتر ها خود را دارند. از این دیسک های سرعت بالا مانند FAST CACHE، FASTVP برای به حداکثر رساندن بازدهی استفاده می شود.

استفاده از هارد EMC 2.5″ SAS برای برنامه های کاربردی که از بلاک های کوچک با Random I/O استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد. این برنامه ها گرایش خوبی برای حداقل سازی هرگونه مزیت Caching در سیستم Storage را دارد. در این گونه برنامه های کاربردی، دسترسی فیزیکی به داده های روی دیسک تأثیر مستقیم و بسزایی در Performance کلی Storage دارد. برنامه هایی که از بلاک های کوچک با Random I/O  استفاده می کنند بالاترین Performance مورد نیاز را از سیستم Storage دریافت می کنند و زمان Seek و Latency کلی را کاهش می دهند.