خرید سیستم HPE SGI 8600

0
262

سیستم خوشه بندی شده با کارایی بالاتر محاسباتی (HPC)

با خرید HPE SGI 8600، یک سیستم ابرکامپیوتر خوشه ای با مقیاس پذیری بالا و پرقدرت را ارائه می دهید. خنک کننده ی مایع آن موجب بازدهی بالای انرژی همراه با صرفه جویی های قابل توجهی در مصرف انرژی شده است. با پردازنده های استاندارد صنعت، اتصالات درونی و نرم افزار SGI 8600، ماکزیمم انعطاف پذیری و عملکرد ارائه می شود. از میان گزینه های متعدد سرور و اتصالات داخلی چندگانه انتخاب کنید. این معماری منحصربه فرد با سرویس ها و مدیریت جامع همراه است.

تکنولوژی های پیشرفته ی اتصال

خرید HPE SGI 8600، به طور مداوم با یکپارچه سازی تکنولوژی های اتصالات داخلی استاندارد پیشرو در صنعت با راه حل های خوشه بندی شده، کارایی و عملکرد بالایی را برای کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این، پشتیبانی نرم افزار استاندارد صنعتی و ارتباط نزدیک با فروشندگان اتصالات داخلی را نیز ارائه می دهد.

عملکرد با مهندسی نوآورانه

ایجاد شده براساس معماری اثبات شده ی SGI ICE XA، از مجموعه ای از ابداعات مهندسی در فعال سازی HPE SGI 8600 برای ارائه ی بهترین عملکرد ممکن سیستم محاسبات کارایی بالای خوشه بندی شده ی استاندارد صنعتی (HPC) استفاده کردیم. این امر شامل قدرتمندترین پردازنده ها، سریع ترین حافظه ها، جدیدترین فناوریهای GPU، بالاترین فناوری اتصالات درونی با سرعت بالا و تنظیم رابط انتقال پیام (MPI) می شود. HPE SGI 8600، طراحی شده برای توسعه به هزاران گره، به خوبی برای یادگیری عمیق از طریق صفحات محاسبات NVIDIA SXM2 بهینه سازی شده است.

عملکرد

با خرید HPE SGI 8600، بهترین عملکرد ممکن را برای سیستم های خوشه بندی شده ی HPC با استاندارد صنعتی ارائه می دهید. همچنین از SKU، کارآمدترین پردازنده و فناوری های اتصالات درونی پشتیبانی کرده و رکورد جهانی عملکرد در سنجش های پیام رسانی مهم را دارد.

نو آوری های تراکم، مقیاس و کارایی

فن آوری های نوآورانه ی خنک کننده و اتصالات متناوب، تراکم شکسته شده، مقیاس، و کارایی HPE SGI 8600 را فعال می سازند. خنک کننده مایع در مقایسه با راه حل های خنک کننده ی هوا، 100 درصد گرما را از بین می برد و موجب صرفه جویی قابل توجهی می شود.

راحتی استفاده

خوشه های HPE منعطف با مدیریت آسان، از برنامه ها و پشتیبان های لینوکس با تولید انبوه و همچنین نرم افزار قابلیت مدیریت سیستم HPE سرچشمه می گیرند. چالش های محاسبات پیچیده را با اکوسیستم نرم افزار HPE حل کنید. ارائه ی هزاران گره در دقیقه.

معماری پیوسته ی یکپارچه

معماری HPE SGI 860، پیکربندی های سیستمی منعطفی را ارئه می دهد. یک محفظه ی کامپیوتر 10.5 U، از طریق یک واسط یکپارچه، فضا برای منبع تغذیه، خنک کننده، سیستم کنترل و شبکه ی انبوه برای حداکثر 9 کامپیوتر را ارائه می دهد.