سیستم های HPE StoreOnce (بخش اول)

0
361

آیا رشد داده ها شما را با حفاظت از اطلاعات پیچیده، توزیع شده و پر هزینه ای مواجه می کند؟ آیا شما داده هایی دارید که محافظت نشده اند، به دلیل اینکه پنجره های پشتیبان به اندازه کافی بلند نیست و یا پشتیبان گیری ها به درستی انجام نمی گیرند؟ با HPE StoreOnce به هزینه ها، خطرات و پیچیدگی ها غلبه کنید؛ سیستم های مبتنی بر دیسک، سیستم های ضد اطلاعات تکراری و سیستم های پشتیبان، ارائه دهنده ی پشتیبان گیری، بازیابی داده ها و حفظ اطلاعات خودکار برای نسل جدید IT (فناوری اطلاعات) هستند.

با یک معماری انحصاری و یکپارچه ی ضد تکرار[1]، که دارای بهترین قیمت و کارایی در بازه خود هست، هزینه ی حفاظت از داده ها را کاهش دهید. از قابلیت های این دستگاه های محافظت از داده ها (HPE StoreOnce) این است که با شرایط مختلف تطبیق پیدا می کنند و دارای گزینه های متعددی هستند. از شرکت های کوچک و دور افتاده گرفته تا مرکز داده سازمانی که بسیار بزرگ تر هستند می توانند از امکانات این دستگاه های استفاده کنند و شما می توانید نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی خود را به منظور افزایش سرعت و انعطاف پذیری حفاظت از داده ها در سرتاسر شرکت را انتخاب کنید. StoreOnce، می تواند مقدار داده های پشتیبانی را که نیاز به ذخیره سازی آنها دارید، تا 95 درصد کاهش دهد، و با معماری مقیاس افقی[2] ما، می توانید پرداخت را با توجه به پیشرفت در حفظ داده تا 34 پتابایت در یک استخر داده، انجام دهید.

با افزایش سرعت پیشرو در صنعت تا 184 TB/hr احتمال خطر را کاهش داده، و شاهد کاهش پنجره های پشتیبان گیری و SLA های سخت گیرتری باشید. در فرایندهای پشتیبان گیری، بازیابی و حفاظت از داده ها، HPE StoreOnce شامل تمام ویژگی هایی که می توانید از نسخه پشتیبان تهیه دیسک انتظار داشته باشید، همراه با رمزگذاری داخلی داده ها برای محافظت از داده های در حال سکون[3] و داده ها ی فعال[4]، می باشد.

با تکنولوژی ضذ تکرار HPE با StoreOnce یکتا، زیرساخت های همگرا را ساده سازی کرده و به سادگی به آنها دست یابید، مدیریت حرکت داده ها در سرتاسر سازمان هرگز به این سادگی نبوده است. HPE StoreOnce Catalyst با فعال سازی Federated Deduplication (ضد تکرار یکپارچه شده) شما را قادر می سازد در کجا داده های خود را تکرار کنید و نیاز به ابزار های ضدتکرار اختصاصی را از بین می برد. همچنین به حافظه های کاتالیست اجازه می دهد تا ميان نودها ارتباط برقرار نموده و با اين كار مديريت تهيه فايل هاي پشتيبان تسهيل و ميزان حافظه ي موجود در فضاهاي بزرگ بهينه سازي شود. همچنین، StoreOnce، امکان یکپارچه سازی بدون درز و قابلیت اتصال منعطف به کانال های فیبری (FC), iSCSI SAN ,GbE/10GbE، مجازی و دیگر محیط ها را فراهم می آورد و طیف گسترده ای از برنامه های پشتیبان گیری آنرا پشتیبانی می کنند.

نکته:

استفاده از HPE StoreOnce Catalyst را تصور کنید. در همه ی موارد، عملکرد واقعی، به پیکربندی، نوع مجموعه داده ها، سطوح فشرده سازی، تعداد جریان داده ها، تعداد دستگاه های شبیه سازی شده و تعداد وظایف همزمان، مانند خانه داری و یا پیکربندی تکرار و ذخیره سازی، بستگی دارد. ظرفیت واقعی قابل استفاده برای ذخیره سازی داده های مشتری به فرمت درایو، اندازه فایل ثبت وقایع و متا داده و فهرست خانه داری وابسته است.

رمزگذاری داده های فعال از طریق IPSec، تنها در HPE StoreOnce Catalyst پشتیبانی می شود. علاوه بر این، عملکرد نوشتن ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد، هرچند پیشرفت های عملکردی بعد از اولین استفاده مشاهده می شوند.