خرید DL380 G10

0
271

با خرید سرورHP DL380 G10  امکانات بیشتری را نسبت به نسل های قبلی خود در اختیار مشتریان قرار خواهید داد. یکی از مهمترین مزایای آن، این است که تقریبا تمامی قطعات این سرور بدون استفاده از هیچ ابزاری قابل بازکردن و تعویض است. در این سرور جابه جایی قطعات صرفا با استفاده از چفت و بس انجام می گردد.

سرور اچ پیDL380 G10  دارای ظرفیت های بالاتری نسبت به نسل های قبلی خود می باشد. این افزایش قابلیت‌ها در تمام جهات قدرت و سرعت پردازش، ذخیره سازی، ارتباط با کانال های ارتباطی و همچنین بهره گیری از فناوری های جدید قابل مشاهده  است.

CPU در DL380 G10

پشتیبانی از دو پردازنده با قدرت 22 هسته ای و بیشتر که امکان اجرای نرم افزارها سنگین و یا سرویس را به طور همزمان به تعداد قابل توجهی از مشتریان می دهد. به اضافه آنکه با افزایش قدرت پردازش زمان انتظار کاربران به صورت قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند، در بیشتر کانفیگ های پیشنهادی تنها از یک پردازنده بهره برداری می شود؛ پشتیبانی از  24 اسلات رم که امکان بهره گیری از 3 ترابایت مموری را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این سرور امکان استفاده از رم های سری DDR4 SmartMemory را دارد. به این ترتیب قابلیت اجرای بدون مشکل نرم افزارهای سنگین برای تعداد زیادی کاربر میسر می شود. همچنین در بهره گیری از سیستم هایی با تراکنش های آنی برای ارتباطات بدون توقف صورت می گیرد.

امنیت، سرعت و عملکرد بالاتر از جمله مزایای بهره گیری از خرید سرور HPE DL380 G10 است. این کار وابسته به تلاش بی وقفه شرکت HP در زمینه افزایش کیفیت و کارآیی محصولات خود بوده است. اکنون این سرور دارای قابلیت بیشتری است و خرید و فروش HPE DL380 G10 نسبت به نسل قبلی، به یکه‌تاز بی رقیب صحنه دیتا سنترها تبدیل شده است.