خرید رم سرور HPE 16GB Dual Rank PC4-2133

0
311

HPE 16GB Dual Rank PC4-2133 را بیشتر بشناسید

با خرید رم سرور HPE 16GB Dual Rank PC4-2133 یک Smart Memory ارائه می دهید، بدین معنی که توسط شرکت HPE تست و عرضه شده است. تمام ویژگی هایی که سازگار با سرورهای HPE هستند در این RAM به روز رسانی شده است. دارای 16GB حافظه است و از نوع رم های DDR4 است که پهنای باند 2133MHz را ارائه می دهد. همچنین شامل مدار مجتمع ECC می باشد که می تواند خطاها را تشخیص و تصحیح کند.

رم سرور داده‌ ها را در خازن‌های موجود در حافظه خود ذخیره می‌کند. از این رو به دلیل ماهیت خازن‌ها، درصورت قطع برق انرژی خود را به سرعت از دست می‌دهند. همچنین خازن‌ها به دلیل این که میل به دشارژ شدن دارند، کنترلر حافظه به صورت انرژی آن‌ها را ریشارژ می‌کند. شارژ بودن خازن به معنای بیت منطقی ۱ و شارژ نبودن آن به معنای بیت ۰ است.

حافظه‌های HPE DDR4 SmartMemory دارای تکنولوژی منحصر بفردی هستند که برای سرورهای اچ پی طراحی شده است و در سرورهای پرولیانت نسل ۹ و ۱۰، خانواده Apollo، سیستم‌های Blade و Synergy استفاده می‌شوند. حافظه های هوشمند DDR4 شرکت HPE بعد از گذراندن تست های پردازشی و کیفی دشوار، توانست ویژگی های منحصر به فرد و مقرون به صرفه ای را برای نسل نهم سرورها به ارمغان بیاورد. این بررسی ها و آزمایشات ثابت کرد که حافظه های سرور اچ پی ای کاملاً با سرورهای بهینه شده، سازگاری دارد.

حافظه های اچ پی (RAM) یک جزء ضروری برای افزایش عملکرد کلی سرورهای HPE هست که در راستای نیاز های حجم کار برنامه مشتری می تواند براساس نوع و ظرفیت سفارشی سازی شود.

در دیتاسنترها، مجازی‌سازی سروری، Cloud Computing، اپلیکیشن‌های دیتابیسی بزرگ، نیاز روزافزونی به حافظه‌هایی با ظرفیت بالا همراه باUptime  بیشتر دارند. این رم چهارمین نسل فناوری DDR SDRAM که رشد زیادی در پهنای باند و کاهش مصرف برق نسبت به همتای نسل قدیمی خود (رم سرور (DDR3 داشته است. این پیشرفت باعث کاهش هفتاد درصدی مصرف انرژی نسبت به رم های هم سرعت نسل قبل و صددرصد پهنای باند بالاتر نسبت به رم های DDR3 میباشد.

در این نسل از رم ها نیز از همان اتصالات ۲۴۰ پین مثل رم های DDR3 استفاده شده است.

برای مدیریتی سودمندانه که برای توسعه دادن حجم کارها توسط سرورهای پرولیانت اچ پی، حافظه های هوشمند DDR4 شرکت HPE را انتخاب می کنید، سازگاری، ظرفیت و پهنای باندی را که نیاز دارید را با بهترین کارایی، اطمینان و راندمان دریافت خواهید کرد. امروزه، کیفیت و اطمینان از DRAM ها، نسبت به هر زمانی مهمتر به نظر می رسد.

ازجمله مزایای خرید رم های hp: عملکرد بالا – استفاده حداکثری از توانایی حافظه – بسیار بهینه در مصرف برق – بهبود در زمان پاسخگویی

ویژگی‌های مهم و سودمند خرید HPE Smart Memory: پشتیبانی از توسعه و ارتقاء در آینده – بهینه شدن کیفیت و افزایش قابلیت اطمینان حافظه – به حداکثر رساندن بهره‌وری انرژی در زیرساخت‌های IT – امکان پیش‌بینی خطا (هشدار Pre-Failure)