خرید دستگاه بکاپ HPE 6500

0
574
دستگاه بکاپ HPE 6500
دستگاه بکاپ HPE 6500

با خرید دستگاه بکاپ HPE 6500، می توان پشتیبان گیری از اطلاعات بر روی دیسک استفاده می‌شود. مهمترین مزیت فروش آن قابلیت deduplication است که می‌تواند با انواع دستگاه‌های فیزیکی و مجازی این عمل را انجام دهد و از تکرر دیتا جلوگیری کند. شما می توانید عملیات Deduplication را در سراسر برنامه کاربردی BackUp انجام دهید. علاوه بر این می‌تواند با سرور بکاپ و دستگاه StoreServ عملیات Deduplication را انجام دهد.

مزایای خرید دستگاه HPE 6500 محافظت از داده‌های حساس کاربر ، بازیابی سریع آنها و نگهداری طولانی مدت اطلاعات با مقیاس پذیری بسیار بالا است. این امر سبب می‌شود تا هزینه‌های ذخیره سازی بطور چشمگیر کاهش یابد. دستگاه بکاپ HPE 6500 با نرم افزار Data Protector مدیریت می شود. می‌تواند با ظرفیت 120 ترابایت، 172240 ترابایت (1728 ترابایت قابل استفاده) اطلاعات را با سرعت انتقال 139 ترابایت در هر ساعت ذخیره کند.

HPE 6500 در محیط‌های عملیاتی

سرعت مناسب برای ذخیره و بازیابی در محیط‌های عملیاتی به این مفهوم است که مراحل بکاپ گیری نباید به روند کلی سرویس‌دهی سازمان اختلالی وارد نماید. همچنین مراحل بازگردانی اطلاعات نیز نباید آنقدر کند باشد که قراردادهای SLA  را تحت الشعاع قرار دهد. با فروش دستگاه بکاپ HPE 6500 می‌توان با استفاده از یک صفحه شیشه‌ای، پشتیبان گیری با قابلیت دسترسی بالا را فراهم کرد و حرکت داده را به سادگی کنترل و مدیرت کرد. این سیستم بالاترین درجه سازگاری و یکپارچگی را با نرم افزار‌های شناخته شده بکاپ دارد. همچنین این دستگاه می‌تواند با شبکه‌هایSAN ، Virtual ،Ethernet شما کاملا هماهنگ شود و باعث کمتر شدن قیمت ها و پیچیدگی‌های شبکه گردد.

پشتیبانی از سیستم‌

HPE StoreOnce Recovery Manager Central از طریق ادغام HPE 3PAR StoreServ و StoreOnce، با قابلیت اطمینان محافظت از داده، عملکرد را بهینه می‌نماید. همچنین با پشتیبانی از Symantec NBU و ویژگی‌های Accelerator و Targeted AIR عملکرد را بهتر و بازیابی اطلاعات را سریعتر انجام می‌دهد. با پشتیبانی از IPv6 و پیکربندی دستگاه‌های خود با IPv6 یا IPv4 انعطاف پذیری بالایی را برای مشتریان هنگام نیاز شبکه فراهم می‌کند. خرید HPE 6500 برای محیط‌های کوچک و دفاتر ریموت با استفاده از ابزار StoreOnce VSA بهترین انتخاب است. این ابزار دارای لایسنس‌های 4، 10 و 50 ترابایتی است.

طراحی HPE 6500

خرید و فروش دستگاه بکاپ HPE 6500 به طوری است که برای استفاده در محیط‌های Enterprise انجام میگیرد و بصورت ماژولار طراحی شده است. همچنین به خریدار  این قابلیت را می‌دهد تا در هر لحظه با توجه به نیاز فعلی خود تصمیم گیری نماید. دارای سیستم مانیتورینگ StoreOnce Enterprise Manager است. از این طریق روند کنترل و مدیریت فعالی را در ظرفیت پشتیبان گیری و دسترسی به اطلاعات  فراهم می آورد. کلیه گزارشات و وضعیت‌های سیستمی در نرم افزار برای کاربر قابل مشاهده خواهد بود.

یکی از قابلیت‌های کلیدی این دستگاه One-to-many Disaster Recovery می‌باشد که در آن بصورت همزمان می‌تواند دیتا را از یک سایت بر روی چند سایت دیگر انتقال نماید. کلیه عملیات Backup و Disaster Recovery بصورت اتوماتیک و بهینه تنها توسط یک کنسول به نام StoreOnce Catalyst  انجام می گیرد. در صورت فیبر بودن ارتباط نیز از FC Fabric دستگاه استفاده خواهد نمود. Cascaded Disaster Recovery داده‌ها را به طور متوالی از یک سایت به هر تعداد سایت دیگر منتقل می‌کند.

سازگاری با نرم‌افزار

HPE StoreOnce Catalyst با نرم افزار HPE Data Protector ،Symantec NetBackup و Backup Exec از طریق نرم افزار OST ,Oracle RMAN و BridgeHead پشتیبانی می‌شود.

با خرید HPE 6500 بکاپ گیری توسط نرم افزار هایی مانند HP Data Protector، Symantec NetBackup و Backup Exec و از طریق نرم افزار هایی مانند OST و Veeam و BridgeHead صورت می‌پذیرد.

دستگاه بکاپ HPE 6500 قابلیت پشتیبانی از Application های حیاتی مانند Oracle RMAN و SAP HANA و MS SQL را بدون نیاز به افزودن قطعه‌ای دارد.

قابلیت اطمینان محافظت از داده ها: انعطاف پذیری، دسترسی آسان، امنیت بالا

شرکت کوشا فناوران مبتکر فروش HPE StoreOnce 6500 را با این اطمینان انجام می‌دهد که، پس از خرابی سیستم، پشتیبان گیر قادر به راه اندازی مجدد بدون درگیری پرسنل باشد. HPE StoreOnce Security Pack رمزگذاری داده در حالت rest، رمزگذاری داده در flight و ویژگی‌های پاک کردن امن را در سراسر HPE StoreOnce ارائه می‌دهد تا از داده‌های درایوهای دیسک از دست رفته، سرقت شده یا از کار افتاده در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت کند. StoreOnce Integrity Plus داده‌ها را در مراحل پشتیبان گیری، بازیابی و همچنین در حالت rest به طور مداوم بررسی می‌کند، تا در صورت لزوم خطاها را اصلاح کند و از خطر از دست رفتن و خراب شدن اطلاعات جلوگیری کند.

مشخصات فنی:

TechnicalSpecifications
Drive description (30) LFF SAS
Supported
Capacity 120 TB Raw
72 TB Useable
Scalable to 2240 TB Raw / 1728 TB Useable
Transfer rate 139 TB/hr
Maximum using StoreOnce Catalyst
Storage expansion options HP StoreOnce 6500 88 TB Capacity Upgrade Kit
Host interface 10 GbE (4) and
8 Gb Fibre Channel (8) and
1Gb Ethernet (8)
Host interface type and number of ports per controller.
RAID support RAID 6
Replication support Low Bandwidth Replication licensed by couplet
Virtual appliance No
Number of virtual tape libraries and NAS targets 96
Tape cartridges emulated (maximum) 1572864
Number of source appliances, maximum 96
Target for backup applications StoreOnce Catalyst, NAS (CIFS/NFS), and iSCSI/FC VTL
Form factor 14U up to 33U
Minimum dimensions (W x D x H) 59.78 x 112.52 x 200.66 cm
Weight 433 kg
LegalInformation
Trademark information NetBackup is a trademark of Symantec Corporation in the U.S. and other countries.
Oracle® is a trademark of Oracle Corporation in the U.S. and other countries.
BridgeHead® is a registered trademark of BridgeHead Software Ltd.
Backup Exec is a trademark of Oracle Corp.