در مورد HPE StoreEver MSL6480 بیشتر بدانیم

0
371

HPE MSL6480 Tape library

در حال حاضر MSL6480 HPE از تکنولوژی LTO8 هم پشتیبانی میکند.
تیپ لایبری HPE StoreEver MSL 6480 در حال حاضر از کارتریج نوع M نیز LTO7 پشتیبانی می کند.

ویژگی های کلیدی

تیپ لایبری HPE MSL 6480 سرمایه گذاری اولیه ی سرمایه ی شما را با یک راه حل واحد حفظ میکند و به طور یکپارچه با الزامات شما مطابقت دارد. شما می توانید بدون زحمت هر دو نیازهای ذخیره کوتاه مدت خود را رفع و به رشد غیر قابل پیش بینی, به خدمات یا تغییرات واکنش نشان دهید.

کتابخانه نوار HPE storeEver MSL6480 دارای معماری scale است که به شما این امکان را می دهد که به سادگی ظرفیت و عملکرد را بدون سرمایه گذاری در کل کتابخانه جدید افزایش دهید.

مقیاس عمودی از 80 تا 560 کارتریج برای ذخیره تا [8.4 PB 1] در یک رک 19 اینچی بین 1 تا 42 است. LTO_5,LTO_6,LTO_7,LTO_8 با سرعت بالا تا 60.4 TB/h اضافه می شود.

شما میتوانید module ها را طوری مدیریت کنید که به راحتی قابلیت پیکر بندی و جدا سازی داشته باشند. HPE MSL 6480 دارای یک پنل کنترلی لمسی است که به صورت ویزارد نصب و پیکر بندی را برای کاربر راحت میسازد.

کتابخانه نوار HPE storeEver MSL به راحتی رسانه ی شما را داخل یا خارج از کتابخانه نوار با یک کد استاندارد قابل 10-slot کردن مجلات قابل جابه جایی اداره میکند که مدیریت زمان را کاهش می دهد و قابلیت اطمینان دارد.

کتابخانه ی نوار HPE StoreEver MSL6480 منابع شمارا با روش های خودکار, منسجم و ساده شده و با قابلیت های آرشیو کردن که مداخله ی انسانی و اشتباه را کاهش می دهد و اضافه کردن به خط های پایین را فراهم میکند.

مدیران شما قادر به مدیریت, پیکربندی و استفاده از کتابخانه ها از سر تا سر اتاق یا سر تا سر جهان با مدیریت کنترل از راه بر بر مبنای وب خواهند بود.

همچنین میتوانند به طور ماهرانه و هوشمندانه بهره برداری, عملکرد عملیاتی و سلامت کلی کتابخانه, درایو و رسانه را با نرم افزار TapeAssure Advanced software کنترل کنند.

نرم افزار پیشرفته ی TapeAssure یک زیر ساخت تجزیه و تحلیل کامل ارائه می دهد که برای کاهش زمان استراحت, برنامه ریزی شده است. کاهش خطرات در شکست های ابزاری و افزایش باز دهی سرمایه از طریق استفاده از سرمایه ی بالاتر طراحی شده است.

ذخیره پول، کاهش قدرت و سرمایه و ایجاد فضای کف و هزینه های سخت افزاری

HPE MSL6480 دارای 13 تا اسلات کارتریج یا به عبارتی امکان ذخیره سازی 390 TB در هریونیت رک را با استفاده از درایو های LTO_8 عرضه دارد, در حالی که بالاترین میزان تراکم درایو در هر ماژول از کتابخانه بین برد متوسط را ارائه می دهد و گزینه ها ی انعطاف پذیری برای بررسی کسب و کار شما را فراهم میکند. کتابخانه نوار HPE MSL 6480 نوار مقیاس پذیری را از 80 تا 560 سهمیه با یک کتابخانه قابل ارتقا ارائه می دهد.

بنابراین نیازی به جایگزینی آن با رشد الزامات ذخیره سازی وجود ندارد.

برای حفاظت از سرمایه گذاری بی نظیر, شما می توانید از هر HPE MSL2024 یا HPE MSL 4048 به طور مجدد در کارتریج HPE MSL 6480 استفاده کنید.

افزاربندی اجازه می دهد هر کتابخانه بخش بندی به میزبان به عنوان یک کتابخانه ی مستقل, جدا از دیگر پارتیشن های موجود در کتابخانه ارائه دهد.