خرید Quantum Scalar i40 & i80

0
347

 

 

با خرید Quantum Scalar TapeLibrary i40 و i80 می توانید کاربری آسان را برای تامین نیازهای سازمان های کوچک و متوسط به فضاي ذخيره سازی اطلاعات پشتيبان گيری ارائه دهید که همچنین با به کارگيري چندين Tape Drive می توان سرعت پشتيبان گيری و بازيابی اطلاعات را افزایش داد.

خرید Scalar i40 و i80 انتخابي مناسب براي بایگانی کردن و نگهداري طولاني مدت داده‌ها مي‌باشد و همچنین با اضافه کردن ظرفیت در طول زمان کم، باعث صرفه جویی در وقت می شوند.

مديريت و مانيتورينگ هوشمند:

Scalar i40 و i80 شامل نرم افزار Quantum’s iLayer، است که قابلیت مدیریت و مانيتورينگ بي‌وقفه دستگاه را فراهم می کند. نرم افزار iLayer که به بیش از 50،000 تیپ لایبرری Quantum Scalar ارسال می شود، به طور معمول بیش از 50٪ راه اندازي و زمان مدیریت رفع اشکال را کاهش می دهد. همچنین با استفاده از نرم افزار مديريتی iLayer زمان و بهبود عمليات پشتيبان گيری و بازيابی را کاهش داد و رخدادها را با کنترل مستمر، جمع آوری و ارسال آن از راه ايميل به راهبر سيستم مديريت کرد. از دیگر قابلیت های ای نرم افزار ارائه گزارش خودکار از دسترس پذيری و سرويس دهی دستگاه و ارائه راهکار اصلاحی براي جلوگيری از بروز مشکلات آتی می باشد. مدیریت هوشمند iLayer با صرفه جویی در وقت، مدیریت TapeLibrary را ساده می کند و در وقت صرفه جویی می کند.

تأمين امنيت:

با خرید Quantum Scalar TapeLibrary i40 و i80 و تهيه نسخه نرم افزار Quantum Scalar Key Manager، رمزنگاری داده‌ها را می توان بر اساس روش رمزنگاري AES 256-bit برای اطمينان از حفاظت داده‌های حياتی در زمان ذخيره سازی و ارسال آنها انجام داد.

افزایش ظرفیت همراه با رشد داده ها با خرید Scalar i40 و i80 آسان تر انجام می گیرد. قابلیت مقیاس پذیری COD (ظرفیت برحسب تقاضا) TapeLibrary را قادر می سازد تا ظرفیت خود را بر اساس تقاضای داده های کاربران – بدون اختلال، افزایش دهد. با افزایش نیازهای خود، با 25 اسلات شروع کنید و با 40 اسلات با Scalar i40 (50 اسلات تا 80 اسلات برای Scalar i80) مقیاس بزنید.

شرکت کوشا فناوران مبتکر با فروش Scalar i40 و i80 برای ایمن نگه داشتن اطلاعات حساس یا مالکیت انحصاری شرکت های بزرگ و تأمین نیازهای روزافزون دولت، هر دو مدل Scalar i40 و i80 از  رمزگذاری مجدد برای بالاترین سطح امنیت پشتیبانی می کنند. رمزگذاری Tape اطمینان حاصل می کند که داده های شما حتی هنگام ذخیره در خارج از سایت نیز محافظت می شود.

خرید Scalar i40 و i80 مزایای قابل توجهی نسبت به محصولات مرسوم اتوماسیون TapeLibrary دارد، از جمله محافظت بهتر از سرمایه گذاری و زمان کمتر برای مدیریت محیط نوار. همه اینها، با اطمینان اینکه بیش از 50،000 Library Scalar با نرم افزار iLayer ارسال شده اند، Scalar i40 / i80 را به یک انتخاب هوشمندانه تبدیل می کند.

Scalar LTFS Appliance که Tapeها را به عنوان ذخیره سازی NAS ارائه می دهد، روش های جدیدی را برای مدیریت و دسترسی به پرونده های بایگانی امکان پذیر می کند.

همچنین این دستگاه از درگاه‌هاي ورود و خروج مجزا (I/E) براي تسريع جابجایی Tape در زمان بازيابی استفاده می کند.

مشخصات فنی:

  • نوشتن و خواندن اطلاعات پشتيبان گيري با سرعت 160 MB/s
  • فرم فاکتور: 3U و 6U
  • امکان افزايش ظرفيت بر حسب نياز در Scalar i40 از 25 تا 40 جايگاه و در Scalar i80 از 50 تا 80 جايگاه Tape
  • رمزنگاري داده‌هاي پشتيبان گيري بر اساس روش رمزنگاري AES 256-bit
  • دما: 50º تا 95º فارنهایت
  • ولتاژ خط: 100 – 240 VAC 100 – 240 VAC *
  • فرکانس خط: 50 – 60 هرتز 50 – 60 هرتز *