تعمییر Tape Library و Autoloader ،Tape Drive

0
828

تعمیر Library و Autoloader ،Tape Drive

شرکت کوشافناوران مبتکر با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش، پشتیبانی و تعمیرات انواع tape drive ها و  tape library ها، منبع قابل اعتمادی برای تمامی مشتریانی است که در این عرصه فعالیت دارند. برای اولین بار تعمیرات دستگاه های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

کلیه تعمیرات توسط مهندسین مجرب شرکت ما که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند، صورت میگیرد. مهندسین این شرکت برای تعمیرات بورد، به روزرسانی انواع drive Tape ها، جایگزینی هد دستگاه، ارتقاء سیستم عامل و… آموزش های لازم را گذرانده اند.

در شرکت کوشا فناوران مبتکر، ما می توانیم تیپ درایوها را با مشکلات مختلفی سرویس دهی نماییم. به برخی از شایع ترین مشکلات دستگاه های tape اشاره میکنیم:

1 -در بعضی از مواقع نوار کارتریج، درون Drive Tape گیر کرده است.

2 -درایو tape، کارتریج شما را به اصطلاح میخورد.

3 -ارورهای READ و Write یا ارورهای کد خطا، که در دستگاه های library tape رایج تر است.

4 -هیچ برقی درون درایو نیست یا به اصطلاح منبع تغذیه دستگاه tape، دچار مشکل شده است.

5 -اوتولودر یا الیبرری، نمی تواند tape drive را شناسایی کند، الیبرری درایو را نمیشناسد و کد خطای 5 یا کد خطای 6 بر روی نمایشگر دستگاه نمایان میشود.

6 -اگر شما یک اختلال تیپ درایو را تجربه می کنید، ما همیشه بهترین راه حل را برای تعمیرات tape drive ارائه می دهیم، بدین صورت که در درجه اول ایراد دستگاه بطور دقیق شناسایی شده و پس از اطلاع رسانی به مشتری برای تعمیر دستگاه اقدامات لازم به عمل می آید.

مهندسین ما قادر به تعمیر tape drive های تمامی کمپانی ها هستند:

این شرکت با پشتوانه و تجربه چندین ساله خود در زمینه تعمیرات انواع اوتولودرها مانند 124T Powervault Dell و HP, L700 3 Superloader Quantum ,8/1 AOUTOLOADER راه را برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتری هموار کرده است. ما همچنین در تعمیر تیپ الیبرری ها، مانند TL2000 Powervault Dell i40 SCALAR QUANTUM ,MSL3040, MSL2024 , ML6020 وML6010 و ML6000 ، TL4000 ،MSL6480 تجربه زیادی داریم.

در تعمیر تیپ درایوهای LTO مانند LTO ،LTO2 ، LTO3 ، LTO4 ، LTO5 و وLTO6 و LTO7 و LTO8 نیز تخصص داریم. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید: 22076750-021

ما می دانیم داشتن یک تیپ درایو، autoloader یا الیبرری برای ذخیره سازی و آرشیو اطلاعات شما چقدر مهم است، لذا نخست در گام اول امنیت اطلاعات مشتری و در گام بعدی رضایت مندی مشتری، از حائز اهمیت ترین مواردی است که این شرکت سرلوحه کار خود قرارداده است.

ما با تکیه برتجربه خود در این زمینه، پشت تعمیرات خود ایستاده ایم و پشتیبانی تلفنی رایگان را به مشتریانمان ارائه می دهیم. همچنین گزینه های تعمیر پیشرفته را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را رفع کنند. خدمات تخصصی شرکت کوشافناوران مبتکر:

تعمیر بک آپ گیر library Tape & Drive TAPE

تعمیرات تخصصی بک آپ گیری HPE ،Quantum و IBM

تعویض سخت افزار معیوب، عیب یابی، ارائه راه حل خدمات تعمیرات

عیب یابی و رفع ایراد از بک آپ گیر، ذخیره سازها و تجهیزات پشتیبان گیری

بروز رسانی و ارتقا Firmware سرورهای قدیمی

ارتقا، نگهداری و تعمیرات تخصصی سرورهای HPE

عیب یابی و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری سرور

تعمیرات رباتیک tape library

نصب و راه اندازی و پشتیبانی بک آپ گیر

عیب یابی و رفع مشکالت بک آپ گیر tape drive & tape library

ارائه ی مشاوره در خصوص تعمیر و تعویض سخت افزاری قطعات

مشاوره رایگان جهت پشتیبانی و بروز رسانی قطعات و تجهیزات