خرید T680

0
257

اگر به دنبال یک مسیر رشد ذخیره سازی داده هستید، خرید T680 پاسخ مناسبی برای شماست.

هنگامی که بر روی دستگاه T680 سرمایه گذاری می کنید، یک دستگاه تیپ استثنایی و اقتصادی را با همان فناوری لایبری های بزرگتر و قدرتمندترSpectra ، به دست می آورید.

رشد انعطاف پذیر و عملکردی که نیازهای متغیر را برآورده می کند.

افزودن ظرفیت به T680 با COD ساده است.

با حداقل 50 اسلات شروع کنید و به بنابر نیاز شغل خود اسلات های 10 عددی اضافه کنید و این کار را تا 670 اسلات ادامه دهید. همراه با این دستگاه SPECTRA شما میتوانید از کل فضای مگزین خود استفاده کنید.

Spectra T680  از یک محفظه رسانه ای TeraPack® 10 نوار سفارشی برای عملیات ورودی / خروجی استفاده می کند. کانتینر TeraPack یک روش کارآمدتر برای وارد کردن تیپ مدیا در لایبری را فراهم می کند، وسیله حمل و نقلی برای انتقال 150TB  داده فشرده شده به درایوها است و یک مورد تمیز، ایمن را برای تهیه و ذخیره اطلاعات در خارج از لایبری ارائه می دهد. استفاده از جعبه TeraPack ٪ 87.5 زمان استفاده مدیا تیپ ها را کاهش می دهد.

افزودن تیپ درایوها و افزایش عملکرد با درایوهای کشویی آسان برای پیکربندی ساده است. این مقیاس پذیری انعطاف پذیر در ظرفیت و عملکرد از سرمایه گذاری شما محافظت می کند و تضمین می کند که تیپ لایبرری شما با جدیدترین پیشرفت های فناوری قابل ارتقا است.

قایلیت tranScale

وقتی لایبری خود را ارتقا میدهید،Spectra  مؤلفه های موجود در لایبری موجود شما را منتقل می کند و آنها را در یک شاسی بزرگتر مستقر می کند. به روز رسانی نیز آسان و سریع است – می توانید در کمتر از نیم روز بین مدل های مختلف spectra جابجا شوید. معماری TranScale®  نیاز به تنظیم مجدد، پیکربندی مجدد سرور، تغییر نام در سراسر جهان و تنظیم مجدد سوئیچ ها را از بین می برد.

با توجه به رشد و پیشرفت شما، بت خرید تیپ لایبری T680 برای حفظ سرمایه گذاری اولیه شما در ذخیره سازی با ارائه راه حلی تهیه شده است که هم نیازهای ذخیره کوتاه مدت و هم بلند مدت شما را برطرف می کند. هنگامی که فضای ذخیره شما به اسلات بیشتری از ظرفیت فعلی لایبری شما نیاز داشته باشد، دیگر نیازی به خرید یک لایبری کاملاً جدید نیست. با سرمایه گذاری در یک تیپ لایبری spectra، همه آنچه را که باید تغییر دهید را به صورت صحیح در اختیار دارید.