آشنایی با HPE Tape Drive

0
327

HPE StoreEVER LTO Ultrium دارای هشت نسل فن آوری LTO است که قادر به رمز نگاری سخت افزاری دیتا و ذخیره سازی 130 TB در هر کارتریج است. HPE storeOpen با LTFS برای سهولت در عملکرد بی سابقه است. رمز نگاری سخت افزاری دیتا با استفاده از AES 256_bit امنیت را قادر می سازد تا حساس ترین داده ها را محافظت کند و از دسترسی غیر مجاز به نوار جلوگیری می نماید. سیستم پرونده ای نوار خطی (LTFS) یک قالب باز برای ذخیره سازی داده ها بر روی نواری است که باعث می شود نسل های بعدی نسل 5، فایل های مورد نظر را ضبط کند.

قابلیت انتقال دیتا تا 300 مگابایت بر ثانیه نرخ داده با انطباق با سرعت سیستم میزبان برای نگه داشتن درایو ها، عملکرد را بهینه می کند و باعث عملکرد سریع نوار می شود.

ظرفیت و کارایی برجسته، قابلیت مانیتورینگ، رمزگذاری سخت‌افزاری، StoreOpen / LTE HPE StoreEver LTO Ultrium دارای حداکثر ظرفیت 30TB[1] در حالت فشرده سازی بر روی هر کارتریج است.

HPE StoreOpen Standalone و سیستم فایل خطی LTFS به مشتریان اجازه می‌دهد تا داده‌ها را در فرمت باز که خود و فایل را توصیف می‌کند، ذخیره کنند. حتی پنجره پشتیبان را نیز ممکن می‌سازد تا با عملکرد با کیفیت بالاتر آشنا شود و یکی از بالاترین سطح امنیت را با رمزنگاری برای حفظ حریم خصوصی داده برای امنیت اطلاعات محرمانه و رسیدگی سریع در اختیار شما می‌گذارد.

 

قابلیت اطمینان، اتصال خوب و سازگار

درایوهای نوار HPE storeEver lto ultrium به نوار متصل می شوند تا به طور مرتب سرعت حرکت را تنظیم کنند و موجب به حداکثر رساندن عملکرد و در نتیجه کاهش اتلاف وقت می شوند و به طور قابل توجهی شرکت ها و سازمان ها می توانند به این نوار ها اعتماد کنند.