ویندوز 11 و ویژگی های آن

0
172

مهم ترین ویژگی ویندوز ۱۱ وجود بهینه سازی زیاد آن در حوزه گیم و کارایی می باشد. این سیستم عامل اکنون می تواند بهتر از منابع سیستم استفاده کند و کارایی بالایی نیز در انجام کارهای سنگین و پردازش دستورات چند وظیفه ای دارد.

ویندوز همیشه وجود داشته است تا صحنه ای برای نوآوری در جهان باشد. این ستون فقرات کسب‌وکارهای جهانی بوده است و استارت‌آپ‌های نامرغوب به نام‌های معروف تبدیل شده‌اند. وب در ویندوز متولد شد و رشد کرد. اینجا جایی است که بسیاری از ما اولین ایمیل خود را نوشتیم، اولین بازی رایانه شخصی خود را انجام دادیم و اولین خط کد خود را نوشتیم. ویندوز مکانی است که مردم برای ایجاد، اتصال، یادگیری و دستیابی به آن می روند – پلتفرمی که بیش از یک میلیارد نفر امروزه به آن تکیه می کنند.

مسئولیت طراحی برای بسیاری از افراد، مسئولیتی است که ما آن را ساده نمی‌گیریم. 18 ماه گذشته تغییری باورنکردنی در نحوه استفاده ما از رایانه های شخصی ایجاد کرد. ما از نصب رایانه شخصی در زندگی خود به تلاش برای جا دادن تمام زندگی خود در رایانه شخصی رسیدیم. دستگاه‌های ما فقط جایی نبودند که برای جلسات، کلاس‌ها و انجام کارها می‌رفتیم، بلکه جایی بودند که می‌آمدیم تا با دوستان بازی کنیم، نمایش‌های مورد علاقه‌مان را تماشا کنیم و شاید مهم‌تر از همه، با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. در این فرآیند متوجه شدیم که به صورت دیجیتالی، فعالیت های اداری، تمرین‌ها، ساعات شاد و جشن‌های تعطیلات را بازسازی می‌کنیم.

آنچه بسیار قدرتمند بود تغییر در رایانه شخصی بود که ما دیدیم و احساس کردیم – از چیزی کاربردی به چیزی شخصی و احساسی. این همان چیزی است که هنگام ساختن نسل بعدی ویندوز الهام بخش ما شد. برای ساختن شما مکانی که احساس آشنایی داشته باشید، جایی که بتوانید در آن ایجاد کنید، یاد بگیرید، بازی کنید و مهمتر از همه، به روش های جدید ارتباط برقرار کنید.

امروز، من هیجان زده هستم که ویندوز 11 را به شما معرفی کنم، ویندوزی که شما را به آنچه دوست دارید نزدیکتر می کند.

به کمک شرکت های بزرگی چون گوگل و مایکروسافت، ویندوز ۱۱ اکنون در حال کار بر روی فناوری جدید خود است. به کمک این روش شما دیگر نیاز به نصب شبیه ساز بر روی رایانه نیستید و برنامه های مجاز را می توانید به کمک یک لانچر رسمی بر روی رایانه خود نصب نموده و با این روش از برنامه های اندروید بر روی سیستم عامل ویندوز استفاده کنید. این موضوع همچنین باعث شده است تا تغییرات زیادی در طراحی فایل های اندروید به وجود آید که امنیت آن را چند برابر افزایش داده است.

یکی از مهم ترین نکات که گیمرها نیز به آن علاقه زیادی دارند، قابلیت های این سیستم عامل برای گیم و استریم می باشد. به کمک این سیستم عامل که علاوه بر فضای حافظۀ کمتر، رم زیادی نیز اشغال نمی کند، می توانید به آسانی انواع بازی ها را بر روی رایانه خود اجرا نموده و بدون افت اف پی اس بازی کنید. همچنین برای زمان بارگذاری سریع تر، امکان استفاده از فناوری  Direct Storage را می توانید در این سیستم عامل فعال کنید.

در ویندوز ۱۱ تغییرات بنیادی بخش مولتی تسکینگ بیشترین اهمیت را دارد. به کمک این بخش می توانید در هر جایی و با خیال کاملا راحت، انواع برنامه ها را به صورت همزمان اجرا و از آنها استفاده کنید.

سیستم عامل ویندوز ۱۱ به گونه ای طراحی شده است که بر روی انواع دستگاه ها با بهترین حالت ممکن اجرا شود. این سیستم عامل می تواند با اجرا شدن بر روی انواع تبلت ها، رایانه های شخصی یا All in One ها به آسانی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین وجود ابزارهای جانبی زیادی که برای این بخش به وجود آمده است و از بین رفتن منوهای اضافه، آزادی کار بیشتری در هنگام استفاده از ویندوز ۱۱ را تجربه خواهید کرد. زمانی که این سیستم عامل جدید را نصب کنید به کمک برنامه PC Health Check که به صورت پیش فرض بر روی سیستم عامل شما قابل نصب خواهد بود، می توانید مشکلات و خطاهای رایانه را به راحتی پیدا کنید.