معرفی شرکت Falcongaze

0
282

معرفی شرکت Falcongaze

Falcongaze از سال 2007 مشغول توسعه نرم افزار در حوزه امنیت اطلاعات بوده است.

این شرکت، اصول رویکرد فردی و حداکثر رضایت از نیازهای مشتریان خود را اعمال می کند. بسته به مشخصات فعالیت تجاری، راه حل های مناسب را برای هر مشتری ارائه می دهد و در هر مرحله از اجرا و عملیات بعدی کمک می گیرد. مشتریان این شرکت همیشه می توانند مطمئن باشند که محصولات را خریداری می کنند و الزامات به روز امنیت اطلاعات را برآورده کرده و حداکثر سطح حفاظت را در برابر تهدیدات داخلی تضمین می کنند. شرکت Falcongaze به نیازهای مشتریان خود رسیدگی می کند، بنابراین، همراه با محصول حفاظت از اطلاعات، ابزارهای با کیفیت بالا را برای کنترل و بهینه سازی فرایندهای تجاری ارائه می دهد.

این شرکت بر روی محصولات خود کار می کند، و همیشه مطابق خواسته های مشتریان است و یک چرخه توسعه مستمر را بر اساس مشکلات و درخواست های مشتریان ارائه می دهیم. این باعث می شود که محصولات Falcongaze خواسته های واقعی بازار را برآورده کرده و با تمرین روزمره ثابت شود. بنابراین از هر مشتری قدردانی می کرده و آماده ارائه راه حل هایی است که نیازهای فردی شرکت های کوچک و متوسط ​​و شرکت های بزرگ با ساختار پیچیده سازمان شبکه اطلاعات را برآورده کند.

محصولات شرکت Falcongaze یک راهکار جلوگیری از نشت اطلاعات و نظارت بر عملکرد کارکنان بسیار دقیق می باشد. با استفاده از این ابزار از جزییات رفتار کارکنان در سازمان مطلع می شوید و از رفتارهای مخرب آنها جلوگیری به عمل می آورید. تنوع در روشهای جلوگیری از سرقت اطلاعات و همچنین ارائه گزارش های کامل و متنوع از عملکرد کارکنان در سازمان شامل میزان و زمان استفاده از هریک از اپلیکیشن ها، سایت های بازدید شده، ایمیل های رد و بدل شده، چت ها و گفتگوهای انجام شده و … می توانید به طور دقیق از مسیرهای ورود و خروج اطلاعات در سازمان آگاهی یافته و از سرقت اطلاعات جلوگیری نمایید.

شرکت Falcongaze برای جلوگیری از نشت و از بین رفتن اطلاعات در سازمان ها، راه حل های پیشرفته ای برای کنترل تمامی کانالهای ارتباطی ارائه داده است. کنترل تلگرام نیز به این موارد اضافه شده است به این معنی که کنترل نرم افزار پیام رسان تلگرام نصب شده بر روی کامپیوترهای کارکنان سازمانها، در آخرین نسخه ی  Secure Tower را ارائه داده است.