معرفی شرکت ACRONIS

0
336

این شرکت، تیم های فناوری اطلاعات دادهها و اطلاعات را با راه حل های به روز از تهدیدات سایبری محافظت می کند.

به این خاطر که دنیای دیجیتال باعث ایجاد نوآوری و رشد داده های بسیاری می شود که مستلزم حفاظت سایبری آسان، کارآمد و ایمن است. راه حل های حفاظت سایبری Acronis از همه داده ها، برنامه ها و سیستم ها در هر کجا که هستند محافظت می کند.

در شرکت Acronis، معتقدند که داده ها، برنامه ها، سیستم ها و بهره وری هر سازمان باید در برابر از دست دادن، سرقت و خرابی محافظت شود – چه به دلیل حملات سایبری، خرابی سخت افزار، بلایای طبیعی یا خطای انسانی باشد. و ب این موضوع تاکید دارند که از MSP هایی که از مشتریان پشتیبانی می کنند تا شرکت هایی که به کاربران جهانی خدمات می دهند تا سازمان هایی که داده های حساس را اداره می کنند، خطرات را کاهش می دهند، بهره وری را بهبود می بخشند و از #CyberFit بودن سازمان شما اطمینان می کنند.

انگیزه آنها برای حفاظت از هر حجم کاری، این است که راه حل حفاظت سایبری همه جانبه را برای محیط ها در اندازه های مختلف  ایجاد کرده، و چالش های ایمنی، دسترسی، حریم خصوصی، اصالت و امنیت (SAPAS) دنیای مدرن را حل کرده اند.

با ترکیب منحصر به فرد آنها از اتوماسیون و یکپارچه سازی، شما قادر خواهید بود تا تمام قابلیت های پیشگیری، تشخیص، پاسخ، بازیابی و پزشکی قانونی را که برای محافظت از همه اطلاعات خود و در عین حال ساده سازی تلاش های حفاظتی مورد نیاز است، بدست آورید.

بنیاد سایبری آکرونیس

آکرونیس معتقد است دانش بی ارزش است و این فرصت ها هستند که باعث ایجاد موفقیت می شوند. این باور نه تنها مأموریت این شرکت در حفاظت از داده ها را برانگیخته است، بلکه تلاش های بنیادهای دیگر را نیز تشویق می کند، که از طرح هایی در سراسر جهان برای آموزش، ایجاد و به اشتراک گذاری و حفاظت از دانش حمایت می کند.

مشاغل در Acronis

فرهنگ سازمانی این شرکت، بر تأثیر مثبت بر زندگی کارمندان و جوامعی که در آن زندگی می کنیم متمرکز شده است. اعتماد متقابل، احترام، موفقیت شخصی، رهبری فردی و این باور که ما می توانیم هر روز به جهان کمک کنیم، سنگ بنای تیم Acronis است.

همچنین، Acronis Cyber ​​Protect Cloud MSP ها قادر هستند تا حفاظت مداوم از داده ها (CDP) و بازیابی ایمن را ارائه دهند.

علاوه بر این، متخصصان تیم مهندسی راه حل های Acronis را ارائه داده تا در Acronis Cyber ​​Protect Cloud، کاربران بتوانند راه حل جامع و یکپارچه حفاظت سایبری برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده مدرن (MSP) را با نحوه دسترسی سریع داده ها، سیستم ها و برنامه های مشتریان خود راه اندازی کنند و اطلاعات را پشتیبانی و بازیابی کنند.

ازجمله دیگر مزایا:

افزایش امنیت سایبری با استفاده از آنتی ویروس های پیشرو در صنعت و اسکن های پشتیبان از ضد بدافزارها

SLA ها را از طریق قابلیت های حفاظتی فعال بهبود می بخشند.

بازیابی سریع و قابل اطمینان پس از هر گونه رویداد از دست دادن داده

برای MSP های مدرن، ارائه رویکرد یکپارچه برای امنیت سایبری، حفاظت از داده ها و مدیریت نقطه پایانی موجود در Acronis Cyber ​​Protect Cloud میدهند تا به پیچیدگی کمتر، حوادث کمتر، بهره وری بیشتر دست یابند.