HPE MSA 2062 Storage Array

0
39
HPE MSA 2062 Storage Array
HPE MSA 2062

دنبال ذخیره ساز فلش ساده و مقرون به صرفه هستید؟ 

HPE MSA 2062 Storage  ، یک سیستم مجهز به فلش است که برای تسریع کاربردهای ارزان قیمت در دفاتر کوچک و از راه دور طراحی شده است.

MSA 2062  ترکیبی از سادگی، انعطاف پذیری و ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد که ممکن است در یک Array ذخیره سازی با قیمت ورودی انتظار نداشته باشید.

با شروع از 3.84 ترابایت ظرفیت فلش داخلی، میتوانید سیستم را با هر ترکیبی از دیسک های حالت جامد (SSD) ، هارد دیسک های با عملکرد بالا Enterprise SAS ، یا هارد دیسک های ارزان تر Midline SAS ارتقاءدهید.

با توانایی ارائه بیش از MSA 2062 ، IOPS 325,000 با یک بسته نرم افزاری کامل و شامل 3.84 ترابایت ظرفیت فلش، تا 32% برای شما صرفه جویی میکند.

این یک ذخیره سازی فلش بسیار ساده و مقرون به صرفه است که به شما کمک می کند عملکرد بالا را به دست آورید و همچنان با بودجه های چالش بر انگیز سازگار شوید.

ویژگی های جدید در HPE MSA 2062 ذخیره ساز

معماری جدید ذخیره سازی نسل ششم  MSA ( سخت افزار + نرم افزار) : یک پلتفرم سخت افزاری مدرن با منابع بیشتر برای ویژگیهایی مانند Tiering 2.0 ، یک طرح *حفاظت RAID جدید * (MSA-DP+) ، یک *رابط وب بهینه سازی شده* برای وظایف ، و مدیریت داده های بسیار بهینه از طریق یک *رابط RESTful* جدید.

* بهبود عملکرد Array :

افزایش IOPS ،پهنای باند و اتصال بک اند؛ تا 45 % افزایش LOPS و تا 70% بهبود در توان عملیاتی ترتیبی* نسبت به نسل پنجم MSA  بسته به (پروتکل)

– قابلیت ارائه بیش از  LOPS 325 000 برای تسریع برنامه های کاربردی با هزینه مناسب برای *کسب و کارهای کوچک تا متوسط.

ساده تر از همیشه با یک نوع گروه دیسک جدید (+MSA-DP) که دسترسی را افزایش می دهد، زمان بازسازی RAID را به طرز  چشمگیری کاهش می دهد، عملکرد را بهبود می بخشد و راه اندازی را ساده می کند ( نیاز به توان 2 را حذف  می کند، به طور خودکار مدیریت اسپیرها را انجام می دهد) و گسترش دقیق تری از استخرهای دیسک را ارائه می دهد.

صرفه جویی 32% با نرم افزار همه جانبه و شامل 3.84 ترابایت ظرفیت دیسک حالت جامد.

 

خرید HPE MSA 2062 Storage Array
HPE MSA 2062 Storage Array
HPE MSA 2062 Storage Array
HPE MSA 2062 Storage Array

 

جهت خرید HPE MSA 2062 Storage با شرکت کوشا فناوران مبتکر تماس حاصل فرمایید.

 

تماس با ما

https://blog.tapestorage.ir/