خرید IBM TS2270 Tape Drive

0
122

خرید IBM TS2270 Tape Drive

مزایای استفاده از IBM TS2270 Tape Drive که برای کسب و کار کاربران قابل ارائه می باشد.

خرید IBM® TS2270 Tape Drive طوری طراحی شده است تا نیازهای رو به افزایش ذخیره سازی و  Back Upگیری اطلاعات را برآورده کند و یک راه حل ذخیره سازی عالی برای سازمان هایی ارائه می دهد که به Back Up گیری، ذخیره/بازیابی و ذخیره سازی با قیمت و هزینه کم نیاز دارند. TS2270 Tape Drive با ترکیب آخرین نسل از تکنولوژی LTO پیشرو در صنعت، ظرفیت بالاتر و نرخ انتقال داده بالاتری را نسبت به نسل قبلی ارائه می دهد. فناوری LTO Ultrium 7 از پارتیشن بندی رسانه ها، فناوری IBM Spectrum Archive و رمزگذاری داده ها و نوشتن یک بار خواندن بسیاری از رسانه ها (Worm) پشتیبانی می کند.

 

خرید IBM® TS2270 Tape Drive یک راه حل عالی برای Tape Storage سازمان هایی است که نیاز به Back Up گیری و ذخیره سازی آرشیوی کم هزینه دارند. TS2270 Tape Drive ظرفیت ذخیره سازی فیزیکی تا 15 ترابایت (با فشرده سازی 2.5:1) را فراهم می کند. عملکرد انتقال داده نسبت به نسل قبلی LTO Ultrium با سرعت انتقال تا 300 مگابایت در ثانیه با اتصال رابط 6Gbps SAS افزایش یافته است. این Tape Drive دو درایو SAS و یک پورت اترنت را برای بهبود در دسترس بودن ارائه می دهد.

ویژگی های پیشرفته رابط 6Gbps SAS بر ثانیه TS2270 Tape Drive را قادر می سازد به طیف گسترده ای از سرورهای سیستم باز متصل شود. رسانه نوار LTO Ultrium 7 پشتیبانی پارتیشن بندی را فراهم می کند، که در ارتباط با IBM Spectrum Archive، دسترسی سطح فایل به داده های Tape Drive را برای کاربران فراهم می کند. این پشتیبانی به کاربران کمک می کند تا به سرعت اطلاعات را در TapeMedia پیدا کرده و به روز کنند. فناوری LTO Ultrium 7 نیز برای Back Up از رمزگذاری داده ها طراحی شده است. هسته سخت افزاری رمزگذاری و رمزگشایی و هسته کنترل درTape Drive LTO Ultrium 7 قرار دارد.

با پشتیبانی از نرم افزار می توانید قدرت TS2270 Tape Drive را با راه حل های مدیریت Tape Drive مانندIBM Spectrum Protect یا نرم افزارهای ذخیره سازی شخص ثالث افزایش دهید. IBM Spectrum Archive با فعال کردن برچسب‌گذاری فایل با هر متنی به ساده‌سازی دسترسی و مدیریت مستقیم TS2270 Tape Drive کمک می‌کند – که امکان جستجوی بصری بیشتری را در محتوای کارتریج و Tape Drive فراهم می‌کند. IBM Spectrum Archive دارای یک رابط کاربری گرافیکی است که با فعال کردن نمای مبتنی بر نماد از Tape Drive، از جمله tape cartridge و فایل‌ها، با استفاده از مدیر فایل سیستم عامل، به کاهش پیچیدگی کمک می‌کند.

 

فواید

هزینه های ذخیره سازی کمتر

TS2270 Tape Drive از داده های ذخیره سازی بایگانی و Back Up گیری طولانی مدت محافظت می کند در حالی که هزینه های ذخیره سازی کلی را کاهش می دهد.

 

بهبود energy efficiency

با افزایش قابل توجه عملکرد انتقال داده نسبت به نسل قبلی LTO Ultrium half-height ، TS2270 Tape Drive سرعت انتقال تا 300 مگابیت در ثانیه را با اتصال رابط 6Gbps SAS ارائه می دهد.

 

مدیریت داده ها را ساده کنید:

مدیریت داده ها را با IBM® Spectrum Archive™ با استفاده از فناوری IBM Linear Tape File System™ و فناوری LTO Ultrium 7 که برای Back Up گیری از پارتیشن بندی رسانه و رمزگذاری داده طراحی شده است، ساده کنید.

 

ویژگی های کلیدی IBM TS2270

تکنولوژی LTO Ultrium نسل 7

TS2270 Tape Drive دارای آخرین نسل فناوری LTO پیشرو در صنعت است که ظرفیت ذخیره سازی بالاتر و نرخ انتقال داده بالاتری را نسبت به نسل های قبلی ارائه می دهد تا محافظت طولانی مدت از سرمایه گذاری زیرساخت Tape Drive را ارائه دهد.

 

پارتیشن بندی رسانه و IBM Spectrum Archive

TS2270 Tape Drive که برای Back Up گیری از پارتیشن بندی رسانه طراحی شده است، توانایی ایجاد دو پارتیشن در رسانه LTO Ultrium 7 را ارائه می دهد. پارتیشن بندی IBM Spectrum Archive را فعال می کند، که توانایی ارجاع بخش های کوچکی از داده ها را بر روی Tape Drive بهبود می بخشد. همچنین به تبادل داده ها بین پلتفرم های مختلف کمک می کند.

 

ظرفیت بالاتر

ظرفیت ذخیره سازی فیزیکی تا 15 ترابایت سخت ترین نیازهای Back Up گیری و بایگانی را برطرف می کند. ظرفیت بالاتر به کاهش تعداد تغییرات کارتریج مورد نیاز برای عملیات Back Up ‌گیری و کاهش نیازهای ذخیره‌سازی فیزیکی برای رسانه‌های Back Up گیری و بایگانی کمک می‌کند. اجرای کم‌هزینه‌تر را با همان ظرفیت بالا و سرعت انتقال داده به اندازه ارتفاع کامل ارائه می‌دهد، که آن را برای محیط‌های رک که در آن فضا در بالاترین حد است، ایده‌آل می‌کند.

 

سرعت انتقال داده بومی تا 300 مگابایت بر ثانیه

سرعت انتقال تا 300 مگابیت در ثانیه با اتصال رابط 6 Gbps SAS عملکرد انتقال داده را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد تا به رفع نیازهای backup windows کمک کند و خواندن و نوشتن سریعتر داده ها را امکان پذیر می کند – کاهش انتظار طولانی برای Back Up گیری و رویه های بازیابی برای حفظ سازمان شما.

 

IBM TS2270 Tape Drive at a glance

ATTRIBUTE SPECIFICATION
Available Configurations
Model 6160 H7S—One LTO Ultrium 7 tape drive, 6Gbps SAS interface
Tape Drive Type
LTO Ultrium 7
Physical Capacity
6TB native; 15TB with 2.5:1 compression
Number of Tape Drives
1
Number of Tape Cartridges
1
Data Transfer Rate
Up to 300MBps native
Media Type
Read and write:
LTO Ultrium 7
6TB data cartridge
LTO Ultrium 6
2.5TB data cartridgeRead only:
LTO Ultrium 5
1.5TB data cartridge

Also available:
LTO Ultrium cleaning cartridge

Weight
4.3kg (9.5lbs)
Power Requirements
100 – 240V ac, 50 – 60Hz auto-ranging
Dimensions (W x H x D)
21.3cm x 5.8cm x 33.2cm (8.39in. x 2.29in. x 13.07in.)