خدمات سرویس نگهداری و پشتیبانی HPE Tech بخش دوم

0
97
خدمات

مشخصات کلی:

خدمات برقراری تماس تلفنی با تیم پشتیبانی حرفه ای:

مشتریان میتوانند به صورت 24 ساعته در 7 روز 7 فته با شرکت جهت حل مشکلات فنی خود ارتباط برقرار کنند.مدت زمان پاسخگویی بسته بر سطح خدمات ارائه شده متغیر است.

امکان برقراری تماس 15 دقیقه ای در 24 ساعت روز و 7 روز هفته برای سطح خدمات بحرانی و ضروری

برای حوادث با شدت یک HPE تلاش میکند با کاربر ارتباط برقرار کند و یا در صورت در دسترس نبودن و عدم امکان برقراری تماس در لحظه ظرف مدت زمان 15 دقیقه از طرف شرکت با کاربر ارتباط برقرار میشود ، برای حوادث با شدت های دیگر این زمان تا یک ساعت متغیر است.

تماس 2 ساعته استاندارد برای سطح خدمات پایه

برای محصولات تحت پوشش خدمات پایه HPE ، شرکت امکان ایجاد تماس 2 ساعته در ساعات و روز های کاری را فراهم میکند.

خدمات ایجاد ارتباط بر خط به وسیله چت

مشتریان می توانند یک چت آنلاین با یک منبع فنی تخصصی برای پرسیدن سؤالات، دریافت کمک یا راهنمایی فنی کلی راه اندازی کنند. چت آنلاین ارائه شده است تا مشتریان بتوانند پاسخ سریعی به سوالات فنی در مورد محصول HPE خود دریافت کنند. سؤالات پیچیده ای که نیاز به پاسخ های دقیق دارند، ممکن است برای پاسخگویی سریع تر  بر اساس نیاز در اولویت قرار گیرند. چت آنلاین فقط به زبان انگلیسی ارائه می شود،و نیازمند ثبت نام کاربر در پورتال خدمات HPE می باشد.

پاسخ انجمن های تخصصی 

مشتریان می‌توانند سؤالات و مسائل خود را را ارسال کنند یا در مورد استفاده از محصولات در انجمن‌های HPE بحث کنند. متخصصان محصولات HPE در عرض دو روز کاری به هر گونه سوال حل نشده مطرح شده در انجمن رسمی HPE برای محصولات تحت پوشش خدمات پشتیبانی HPE پاسخ می دهند. در صورتی که کاربران موضوعاتی را مطرح کنند که باید از طریق فرآیندهای پشتیبانی استاندارد به آنها پرداخته شود، HPE درخواست می‌کند که یک رویداد پشتیبانی رسمی ایجاد شود و از فرآیندهای استاندارد مدیریت رویداد HPE مراحل  پشتیبانی پیگیری شود. پاسخ منبع فنی تخصصی فقط به زبان انگلیسی محدود می شود و مستلزم ثبت نام کاربر در پرتال خدمات HPE است.

خدمات

راهنمایی فنی عمومی

HPE تلاش می‌کند تا راهنمایی‌های فنی کلی برای سؤالات و پرس و جوهای کاربر، در رابطه با عملکرد و مدیریت محصولات تحت پوشش خدمات مراقبت فنی HPE ارائه کند. راهنمایی‌های فنی عمومی از طریق کانال‌های ارتباطی تلفن، وب و چت در دسترس است و مشمول  پوشش خدمات HPE است و به عنوان یک حادثه با شدت 3 تلقی می‌شود.موضوعات مندرج در راهنماییی های فنی عمومی به شرح زیر می باشد:

  •  روش های صحیح برای استفاده از ویژگی های محصولات
  •  خدمات کمک به شناسایی اسناد مرتبط یا مقالات پایگاه دانش
  • بهترین توصیه HPE برای کمک به مدیریت و نگهداری محصولات خود
  • ناوبری اولیه برای استفاده از رابط مدیریت محصول
  • راهنمایی در مورد پیکربندی کلی محصول که ممکن است شامل توصیه هایی برای بهترین عملکرد بر اساس تجربه عملیاتی HPE باشد.
  • راهنمایی در مورد مراحل بالقوه برای کمک به آوردن محصول به یک پیکربندی پشتیبانی شده
  • موضوعات راهنمایی فنی عمومی که قبلا ذکر شد ممکن است برای همه محصولات سخت افزاری و/یا نرم افزاری تحت پوشش این سرویس قابل اجرا نباشد.

 

کمک ابزار خدمات اختصاصی HPE

برای محصولات HPE که توسط ابزارهای خدمات اختصاصی HPE پشتیبانی می شوند، HPE برای راه اندازی، و استفاده از آنها پشتیبانی و مشاوره ارائه می دهد. علاوه بر این، برای آن دسته از محصولات متصل به شبکه اینترنت، HPE راهنمایی‌های فنی کلی شامل تجزیه و تحلیل تجربه کاربری را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد.در صورت درخواست، HPE جهت استفاده از خدمات شرکت و به منظور درک بهتر رابط کاربری به کاربران راهنمایی ارائه میکند، در قالب پشتیبانی شرکت توصیه هایی جهت استفاده بهینه از محصول و همچنین اقدامات موثر جهت بهره وری بهتر ارائه میکند.

خدمات

هشدار های پیشگیرانه

برای محصولات HPE تحت پوشش خدمات : مشتریان به روال‌های نظارت خودکار پیشرفته دسترسی پیدا می‌کنند که می‌توانند مشکلات احتمالی را با قوانین و مقررات منحصربه‌فرد HPE شناسایی کنند. برای مشکلات شناسایی شده، ابزارهای خدمات اختصاصی HPE ممکن است راه حل هایی برای اقدامات اصلاحی شناسایی ،و به طور خودکار حوادث را برای سرعت بخشیدن در تشخیص و تعمیر به HPE ارسال کنند. قابلیت ها ممکن است بسته به محصول متفاوت باشد. دستگاه ها باید توسط ابزارهای خدمات اختصاصی HPE پشتیبانی شوند و اتصال به شبکه اینترنت لازم است.

ثبت خودکار حوادث

برای محصولات HPE پشتیبانی‌شده با استفاده از ابزارهای خدمات اختصاصی HPE، و در صورت اتصال به شبکه، دستگاه‌ها ممکن است به‌طور خودکار  اطلاعات تشخیصی را برای تشخیص و تعمیر سریع به HPE ارسال کنند.

HPE تلاش می‌کند تا خدمات مورد نظر را بر اساس محصول تحت پوشش در قالب بخش پشتیبانی شرکت در سریع ترین زمان ممکن ارائه کند. در صورت امکان HPE جهت پشتیبانی هر چه بهتر محصول تماس تلفنی با کاربر برقرار میکند، در صورت عدم امکان ایجاد تماس تلفنی و یا در صورت درخواست کاربر پشتیبانی به روز کاری بعد موکول خواهد شددر ضمن همه مسائل غیر بحرانی در روز کاری بعد پیگیری خواهند شد. مشتریان ممکن است در هر مرحله، با توجه به سطح خدمات خود، از طرق مختلفی با شرکت HPE ارتباط برقرار کنند. برای اطلاعات بیشتر، به hpe.com/services/getconnected مراجعه کنید.

جهت خرید انواع تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات کلیک کنید

سرویس نگهداری و پشتیبانی HPE بخش اول