اخبار و مقالات سایت

خرید tape -
جدید ترینهای hp

متن کامل خبر
1397/02/26
  • فروش hp storeonce - فروش hp nas
فروش HP Storage به صورت عمده در شرکت مبتکر، شما می توانید پارت نامبر HP Storage مورد نظر خود را اعلام نموده و پس از تماس با شرکت استعلام قیمت نمایید
HPE StoreOnce deduplication، فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای ذخیره ی مجموعه داده های پشتیبان را به طور معمول تا 20X بدون تاثیر بر عملکرد نسخه پشتیبان کاهش می دهد.

متن کامل خبر
1397/02/26
  • فروش HP Storage
  • قیمت HP Storage
  • فروش HP tape
با HPE StoreOnce به هزینه ها، خطرات و پیچیدگی ها غلبه کنید؛ سیستم های مبتنی بر دیسک، سیستم های ضد اطلاعات تکراری و سیستم های پشتیبان، ارائه دهنده ی پشتیبان گیری
آیا رشد داده ها شما را با حفاظت از اطلاعات پیچیده، توزیع شده و پر هزینه ای مواجه می کند؟ آیا شما داده هایی دارید که محافظت نشده اند، به دلیل اینکه پنجره های پشتیبان به اندازه کافی بلند نیست و یا پشتیبان گیری ها به درستی انجام نمی گیرند؟ با HPE StoreOnce به هزینه ها، خطرات و پیچیدگی ها غلبه کنید؛ سیستم های مبتنی بر دیسک، سیستم های ضد اطلاعات تکراری و سیستم های پشتیبان، ارائه دهنده ی پشتیبان گیری، بازیابی داده ها و حفظ اطلاعات خودکار برای نسل جدید IT (فناوری اطلاعات) هستند.

متن کامل خبر
HPE SGI 8600، بهترین عملکرد را برای سیستم های خوشه بندی شده  HPC با استاندارد صنعتی ارائه می دهد.HPE SGI 8600، یک سیستم ابرکامپیوتر خوشه ای با مقیاس پذیری بالا.
HPE SGI 8600، یک سیستم ابرکامپیوتر خوشه ای با مقیاس پذیری بالا و پرقدرت است. خنک کننده ی مایع آن موجب بازدهی بالای انرژی همراه با صرفه جویی های قابل توجهی در مصرف انرژی شده است. با پردازنده های استاندارد صنعت، اتصالات درونی و نرم افزار SGI 8600، ماکزیمم انعطاف پذیری و عملکرد ارائه می شود. از میان گزینه های متعدد سرور و اتصالات داخلی چندگانه انتخاب کنید. این معماری منحصربفرد با سرویس ها و مدیریت جامع همراه است.

متن کامل خبر
1396/10/06
  • hp tape
  • HPE SGI 8600
  • 1